Córka Kaczyńskiej pokazała się w stylizacji z mocno obcisłą górą i pudroworóżowym makijażem

Córka Kaczyńskiej pokazała się w stylizacji z mocno obcisłą górą i pudroworóżowym makijażem Źródło: instagram.com

Córka Kaczyńskiej zszokowała swoich obserwatorów na instagramie. Mimo że jej matka słynie wprost z moralizatorskich wypowiedzi na temat polskiej młodzieży, to sama Ewa Dubieniecka zachowuje się zupełnie wbrew słowom córki pary prezydenckiej. Ostatnio pojawiła się w swoich social-mediach w istotnie odważniej stylizacji w pełnym makijażu i bardzo obcisłym topie. Czy matka tym razem zareaguje?

Córka Kaczyńskiej przechodzi samą siebie. Ewa Dubieniecka, czyli córka Marty Kaczyńskiej z drugiego związku jest w trakcie okresu dojrzewania, co coraz odważniej pokazuje w swoich social mediach. U nastolatki coraz częściej zauważyć możemy przejawy odważnego zachowania nastolatki, która nie przebiera w środkach manifestowania swojej niezależności od moralizatorskiej matki. Czy Marta Kaczyńska, która, zdecyduje się na rozmowę ze swoją córką?

Córka Kaczyńskiej przeciw matce. Odważne zdjęcia nastolatki

Zachowanie córki pary prezydenckiej zupełnie nie koresponduje ze słowami jej matki, która jeszcze na jesieni tego roku moralizowała polskie rodziny, mówiąc o tym, że młodzież powinna być wychowana w tradycyjnych wartościach.

- Każdy z nas rodzi się w konkretnej rodzinie, w pewnej uwarunkowanej pokoleniowo wspólnocie, która opiera swoje istnienie na dziedzictwie kulturalnym, kultywowanych wartościach, religii i tradycji. Nie jesteśmy w stanie całkowicie zanegować swojej tożsamości, która jest wypadkową doświadczeń naszych przodków. [...] Nie uciekniemy także od życia w ukształtowanej wspólnocie niezależnie od tego, jak bardzo oddalimy się od naszej ojczyzny [...] Nie jesteśmy w stanie całkowicie zanegować swojej tożsamości, która jest wypadkową doświadczeń naszych przodków - pisała Kaczyńska w swoim felietonie

O ile Marta Kaczyńska wychodzi na wielką obrończynię tradycyjnych wartości, o tyle jej córka zdaje się nieposłuszna słowom matki i prezentuje coraz to bardziej odważne i kontrowersyjne zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młoda Kaczyńska lubi obcisłe stroje i dużą ilość makijażu

Ewa Dubieniecka, pokazując swoje różowe poliki i dość obcisły golf wywołała burzę. Nie da się ukryć, że postawa młodej kobiety nie spodobała się bardziej konserwatywnym obserwatorom, którzy zaczęli krytykować dziewczynę i pisać, że jak na swój wiek to zachowuje się bardzo odważnie.

Sama Dubieniecka nie odpowiedziała jednak na nieprzychylne komentarze i stara się jak najbardziej pokazywać, że zachowuje zdrowy dystans względem moralizatorskich treści swojej rodzicielki.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polska poruszona kolejnym dramatem nie do wyobrażenia. Zmaltretowana dwumiesięczna dziewczynka, tłumaczenia ojca wprawia w osłupienie
  2. Kora znów zostanie upamiętniona w wyjątkowy sposób. Na jej grobie powstanie coś pięknego
  3. Szelągowska zamieściła niezwykłe zdjęcie w wannie. Przez jeden szczegół nie rozżarzy Was do czerwoności
  4. Mama trójki dzieci Małgorzata Socha właśnie wprowadziła w kompleksy tysiące Polek. Zjawiskowe zdjęcia
  5. Katastrofa w Boże Ciało, płonie zabytkowy kościół na zachodzie Polski. Żal patrzeć jak ogień trawi wieżę
     

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News