Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem Źródło: youtube/Fakt24

Córka Kaczyńskiej wciąż bryluje w mediach społecznościowych. Tym razem wysnuła odważną opinię - wskazała, kto byłby dla niej wymarzonym prezydentem. Wybór raczej nie pokrywa się z decyzjami jej wuja.

Córka Kaczyńskiej, Ewa Dubieniecka ma zaledwie 16 lat, a już bryluje w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie media pisały o postach nastolatki na Instagramie, gdy przypadkowo zdradzała więcej szczegółów ze swojego życia, niż powinna. Teraz postanowiła wskazać prezydenta.

Córka Kaczyńskiej na Instagramie wskazuje kandydata na prezydenta

Ewa Dubieniecka już raz usunęła Instagrama, po to, aby odpocząć na jakiś czas od mediów społecznościowych. Jednak jakiś czas temu nastolatka wróciła i założyła nowe konto, do którego jednak nie każdy ma dostęp. Na nim znów postuje, czym czasem wywołuje niemałe kontrowersje.

Tym razem Ewa Dubieniecka zdecydowała się wskazać prezydenta. Na swoim Instastory pokazała zdjęcie młodego mężczyzny o azjatyckich rysach, który raczej w Polsce nie jest zbyt dobrze znany. Post podpisała wymownym "our president", co przetłumaczyć można jako "nasz prezydent". Raczej mało prawdopodobne, aby Jarosław Kaczyński wiedział, o kogo chodzi, Andrzej Duda też prawdopodobnie nie zna osoby ze zdjęcia. Kim jest więc tajemniczy kandydat na prezydenta Ewy Dubienieckiej?

Córka Kaczyńskiej jest jego wielką fanką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Kaczyńskiej jest wielką fanką kultury azjatyckiej, co niejednokrotnie przejawiała już na Instastory. Wyjątkowo zainteresowana jest popularnym wśród nastolatek (także w Europie) koreańskim popem, zwanym też k-popem, w którym wielką popularność zdobywają boysbandy. To właśnie członek tego zespołu znalazł się na zdjęciu Ewy Dubienieckiej.

Dzisiaj grzeje: 1. 56-latka odcięła mężowi przyrodzenie sekatorem. Podała niebywały powód
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Na zdjęciu jest Joonie, Koreańczyk z boysbandu BTS. Ewa Dubieniecka jest jego wyjątkową fanką. Jak widać nastoletnia fascynacja urosła do tego stopnia, że córka Marty Kaczyńskiej widziałaby go w roli prezydenta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Rodzina dokonała zatrważającego odkrycia w domu zmarłego lekarza. Znaleźli ponad 2 tysiące martwych płodów
  4. Domowy chleb smakuje zupełnie inaczej niż ten ze sklepu. Rewelacyjny i prosty przepis, już zawsze będziesz z niego korzystać
  5. Kasia Cichopek podjęła kluczową decyzję. Chodzi o jej dzieci

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News