Skandal z udziałem córki Kwaśniewskiej! Katolicy chcą ją rozszarpać

Skandal z udziałem córki Kwaśniewskiej! Katolicy chcą ją rozszarpać

Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła wszystkich na Instagramie! I choć wśród jej fanów słychać dało się jedynie gromki śmiech, to jednej grupie osób nie spodobał się jej zuchwały żart. Katolicy chcą rozszarpać córkę Kwaśniewskiego! Co na to jej mama Jolanta Kwaśniewska?

Ola jest córką byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego oraz Jolanty Kwaśniewskiej, która swego czasu robiła karierę jako prezenterka TVN. Sama stała się swojego rodzaju celebrytką, wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", współpracowała również ze stacją TVN w roli prezenterki. Od kilku lat jest także żoną Jakuba Badacha, polskiego muzyka i kompozytora. Na swoich zdjęciach na Instagramie pokazuje przede wszystkim codzienne życie. Jest naturalna, stara się nie przesadzać z makijażem, jej ubiór również jest bardzo stonowany i klasyczny. Być może dlatego takie zdjęcie w jej wykonaniu zaskoczyło wiele osób.

Aleksandra Kwaśniewska w bikini, ktoś na niej leży. Co na to Jolanta Kwaśniewska?

Na ostatnio wstawionej fotce widać, jak Aleksandra Kwaśniewska leży i korzysta z lata opalając się w bikini. Obok niej, a konkretniej na niej, ktoś leży. Nie jest to jednak Jakub Badach. Pośladki Aleksandry okupuje... jej pies! Internautów rozbawiło zdjęcie, na którym mały zwierzak wygląda tak błogo, wykorzystując ciało Kwaśniewskiej jak poduszkę. To nie samo zdjęcie wkurzyło katolików, a interesujący opis. - #ranowieczórwedniewnocy #bądźmipoduszkąaczasemikocem - napisała Aleksandra Kwaśniewska. Są to przekręcone słowa modlitwy "Aniele Boży". W oryginale mamy "bądź mi zawsze ku pomocy", co gwiazda przekręciła na "bądź mi poduszką, czasem i kocem". Niektórzy wierzący potrafią podejść do takich żartów na luzie, jednak spora część oburzyła się takim wykorzystaniem modlitwy do anioła stróża. - Zdjęcie może i fajnie, ale po co taki opis? Nie można już normalnie żartować? Wielki minus pani Olu - pisze internautka. - A co ona sobą prezentuje? Te zdjęcia półnagie, żenada - dodaje kolejna osoba. Jolanta Kwaśniewska z pewnością usłyszała już o burzy, którą wywołało zdjęcie córki. Matka jest wierząca, jednak jej podejście do religii nie jest takie, jak hejtujących młodą dziewczynę katolików. Prawdopodobnie w tej sytuacji stanie po stronie córki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS podwyższy emerytury, ale nie wam. Księża dostaną więcej
  2. Kaczyńska przeżywa dramat. Prezes PiS jest nieugięty
  3. Nie żyje młoda gwiazda, wszyscy w żałobie. Tajemnicza śmierć
  4. Torturował zwierzaka na oczach turystów. Wszyscy mieli niezły ubaw
fot. Instagram / Ola Kwaśniewska ze swoim psem Aleksandra Kwaśniewska fot. Instagram Aleksandra Kwaśniewska fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News