Ostatnia dekada istnienia PRL odcisnęły na Polsce bolesne piętno. Dziś córka Jaruzelskiego, który przez te dziesięć lat doprowadził do upadku gospodarczego naszego kraju i niepokojów społecznych, ujawnia fakty, które rozwścieczą sympatyków PiS.

Monika Jaruzelska była gościem programy Wirtualnej Polski „Tłit” Odpowiadała w nim na pytania związane ze swoim ojcem i jego wpływie na Polskę. Wypowiedziała także słowa, które rozwścieczyły zwolenników Prawa i Sprawiedliwości oraz szeroko pojętej prawicy.

ZOBACZ TAKŻE: Polscy księża w furii po słowach papieża. „To ma być darmowe”

Mieli oni przychodzić do generała po radę lub po prostu z sympatii. Wielu z nich uczestniczy dziś w kampanii przeciw niemu, mającej na celu jego degradację.

ZOBACZ TAKŻE: Bunt 8 państw Unii przeciw Niemcom i Francji. „Nie życzymy sobie…”

Córka Jaruzelskiego ujawnia!

Potomkini ostatniego dyktatora w naszej historii ujawniła, że w jej domu rodzinnym, Wojciecha Jaruzelskiego odwiedzali działacze wielu obozów politycznych, w tym prawicy. Dodała, że wśród nich byli ci, którzy dziś rządzą krajem. Oznacza to, że generała odwiedził, lub odwiedzał także Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE: USA jednak nałożyły sankcje na rząd PiS? Ujawniono DOWÓD

Prezes PiS z Jaruzelskim znał się z racji swojego uczestnictwa w obradach Okrągłego Stołu. Monika Jaruzelska nie opowiedziała jednak, na jakie tematy obaj politycy mogli rozmawiać.

Wyznanie rzuca nowe światło na relacje Jaruzelskiego z rządzącą do dziś w Polsce klasą polityczną. Odwiedziny i zasiadanie na generalskiej na kanapie może być również odpowiedzią na to, dlaczego pomimo upływu lat i hucznych zapowiedzi, nikt tak naprawdę za rozprawienie się z pierwszym prezydentem III RP się nie zabrał.

ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki nie wytrzymał! Wydał krótkie i ostre oświadczenie

Na kanapie w moim domu rodzinnym zasiadali nie tylko politycy lewicy, ale również prawicy – mówiła Jaruzelska.

źródło: wp.pl

Czy degradacja Wojciecha Jaruzelskiego jest dobrym pomysłem?

Loading ... Loading ...

Tych komunistycznych generałów PiS chce zdegradować!

Nie uwierzysz, jak zginęli! 12 najgłupszych śmierci, jakie widział świat