PiS w dzikiej furii! Córka Jaruzelskiego właśnie ujawniła, że Kaczyński też był...

PiS w dzikiej furii! Córka Jaruzelskiego właśnie ujawniła, że Kaczyński też był...

Ostatnia dekada istnienia PRL odcisnęły na Polsce bolesne piętno. Dziś córka Jaruzelskiego, który przez te dziesięć lat doprowadził do upadku gospodarczego naszego kraju i niepokojów społecznych, ujawnia fakty, które rozwścieczą sympatyków PiS.

Monika Jaruzelska była gościem programy Wirtualnej Polski "Tłit" Odpowiadała w nim na pytania związane ze swoim ojcem i jego wpływie na Polskę. Wypowiedziała także słowa, które rozwścieczyły zwolenników Prawa i Sprawiedliwości oraz szeroko pojętej prawicy. ZOBACZ TAKŻE: Polscy księża w furii po słowach papieża. „To ma być darmowe” Mieli oni przychodzić do generała po radę lub po prostu z sympatii. Wielu z nich uczestniczy dziś w kampanii przeciw niemu, mającej na celu jego degradację. ZOBACZ TAKŻE: Bunt 8 państw Unii przeciw Niemcom i Francji. „Nie życzymy sobie…”

Córka Jaruzelskiego ujawnia!

Potomkini ostatniego dyktatora w naszej historii ujawniła, że w jej domu rodzinnym, Wojciecha Jaruzelskiego odwiedzali działacze wielu obozów politycznych, w tym prawicy. Dodała, że wśród nich byli ci, którzy dziś rządzą krajem. Oznacza to, że generała odwiedził, lub odwiedzał także Jarosław Kaczyński. ZOBACZ TAKŻE: USA jednak nałożyły sankcje na rząd PiS? Ujawniono DOWÓD Prezes PiS z Jaruzelskim znał się z racji swojego uczestnictwa w obradach Okrągłego Stołu. Monika Jaruzelska nie opowiedziała jednak, na jakie tematy obaj politycy mogli rozmawiać. Wyznanie rzuca nowe światło na relacje Jaruzelskiego z rządzącą do dziś w Polsce klasą polityczną. Odwiedziny i zasiadanie na generalskiej na kanapie może być również odpowiedzią na to, dlaczego pomimo upływu lat i hucznych zapowiedzi, nikt tak naprawdę za rozprawienie się z pierwszym prezydentem III RP się nie zabrał. ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki nie wytrzymał! Wydał krótkie i ostre oświadczenie - Na kanapie w moim domu rodzinnym zasiadali nie tylko politycy lewicy, ale również prawicy - mówiła Jaruzelska. źródło: wp.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu