Pociecha wielkiego aktora Jana Englerta i jego żony, również aktorki, Beaty Ścibakówny, nie ma w środowisku artystycznym łatwego życia. Córka Englerta jest znienawidzona. Wszyscy mają jej już dość.

Jan Englert został ojcem po raz czwarty w wieku 57 lat. Między nim, a jego córką, Heleną Englert jest ogromna różnica pokoleniowa.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka kłótnia Englerta i Gajosa. Rzucają rzeczami i terroryzują innych aktorów

Późne rodzicielstwo

Helena Englert jest córką aktora z drugiego małżeństwa z Beatą Ścibakówną. Z pierwszą żoną, Barbarą Sołtysik, ma troje dorosłych dzieci.

W ostatnim czasie Helena Englert próbuje swoich sił w aktorstwie, idąc w ślady swoich rodziców. Wystąpiła już u boku mamy w filmie „Układ zamknięty”, a teraz dołączyła do obsady popularnego serialu „Barwy szczęścia”.

ZOBACZ TAKŻE: Internauci zachwyceni! Ta córka znanego aktora nie wstydzi się pokazać ciała

Córka Englerta jest znienawidzona

Dziewczyna z wykształcenia nie jest jeszcze aktorką. Łatwo więc o głosy, że swoje role zawdzięcza wyłącznie popularnym i bardzo docenianym w środowisku aktorskim rodzicom. Choć kiedyś dziewczyna buntowała się wobec nadopiekuńczych rodziców, teraz wyraźnie zaakceptowała swoją sytuację i z niej korzysta.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „Barw Szczęścia” miała okropny wypadek. Oby z tego wyszła

Niestety, córka Englerta jest znienawidzona na planie, wszyscy mają jej zdecydowanie dość. Aktorów drażni pozycja młodej aktoreczki.

– Od jakiegoś czasu jej wątek został rozpisany. Podczas gdy Englertówna ma nawet 10 dni zdjęciowych w miesiącu, inni pracują na planie tylko dzień lub dwa. Gdy przychodzi do comiesięcznej wypłaty, dostają mniej. – komentuje jedna z osób z planu „Barw szczęścia”.

ZOBACZ TAKŻE: Englert nie wytrzymał. „Te sk*rwysyny….”

Napięta sytuacja

Ostatnio sytuacja na planie „Barw szczęścia” stała się jeszcze bardziej napięta bowiem Englertówna dostała dodatkowo podwyżkę!

– To rozwścieczyło wszystkichAktorom nie podoba się, że Helena jest przywożona i odwożona, podczas gdy inni muszą sami troszczyć się o transport. Niektórzy myślą o odejściu. Honorata Witańska już podjęła decyzję o porzuceniu serialu. – kontynuują komentowanie osoby z otoczenia serialu.

Źródło: pudelek.pl

Nałóg ich pogrążył! 13 uzależnionych gwiazd [ZDJĘCIA]


Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]

Zobacz również