Powiedziała córeczce, że ją kocha. Potem zaczęła ją dusić

Powiedziała córeczce, że ją kocha. Potem zaczęła ją dusić Źródło: fot. pixabay.com

Córka tuż przed tym, jak była duszona przez własną matkę, usłyszała od kobiety, że ta ją kocha. Teraz matka dziewczynki zasiadła na ławie oskarżonych i usłyszała zarzuty usiłowania zabójstwa. Grozi jej nawet dożywocie.

Córka dla matki to prawdziwy skarb. Małgorzata G., tak bardzo kochała swoją córkę, że próbowała ją zabić, aby uchronić dziewczynkę przed sąsiadką. Przez wiele lat kobieta żyła w bardzo dobrych relacjach ze swoją sąsiadką Katarzyną C. Były najlepszymi przyjaciółkami, które praktycznie nie odstępowały siebie na krok. Wszystko się zmieniło, gdy syn sąsiadki Małgorzaty G. został aresztowany za rozbój. Kobieta za wszystko obwiniała syna pani Małgorzaty i według niej to właśnie on doniósł policji na jej syna. Gniew i chęć zemsty Katarzyny C. były tak wielkie, że zaczęła prześladować swoich sąsiadów, a nawet im grozić. To o mały włos nie doprowadziło do tragedii.

Córka była duszona przez matkę oraz brata

Katarzyna C. zamieniła życie swoich sąsiadów w prawdziwe piekło. Małgorzata G, która przez całe lata była jej przyjaciółką, usłyszała dziesiątki gróźb. Kobieta zapowiedziała nawet, że porwie córkę, pani Małgorzaty i wywiezie ją do niemieckiego burdelu. Jednak na groźbach się nie zakończyło.

 - Katarzyna C. straszyła, że wywiezie moją córkę Olgę do Niemiec do burdelu. Byłam przerażona - mówiła Małgorzata G.

Pojawiły się również wymuszenia, a także szantaże. Kobieta musiała zacząć brać nawet pożyczki w bankach, aby tylko udobruchać rozwścieczoną sąsiadkę, ale to nic nie dało. W końcu Małgorzata G. nie wytrzymała i postanowiła zabić swoją córkę, a następnie wraz ze starszym synem popełnić samobójstwo.

 - Nie chcesz iść do burdelu, prawda? Tam różni panowie by cię dotykali - mówiła dziewczynce.

Rodzina w lutym ubiegłego roku udała się na swoją działkę. Małgorzata G. wraz z synem odkręciła butle z gazem, a następnie cała trójka położyła się razem na tapczanie. Gdy minęło kilka godzin, a oczekiwany rezultat nie nastał, kobieta chwyciła za sznur. Wyznała swojej córce, że ją kocha, a następnie zaczęła ją dusić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To jednak również nie poskutkowało i kobieta zaczęła dusić dziewczynkę własnymi rękami. We wszystkim pomagał jej syn. Kiedy uznali, że dziewczynka nie żyje, postanowili powiesić się na sznurze, ale Olga nieoczekiwanie otworzyła oczy. Wtedy mama dziewczynki oraz jej brat wybiegli na ulicę, aby zatrzymać przejeżdżający tir. Kierowca jednak ich ominął, a oni sami poinformowali o wszystkim drugiego syna Małgorzaty G.

Mężczyzna od razu poinformował policję, a pani Małgorzata oraz jej syn zostali zatrzymani za usiłowanie morderstwa. Teraz rozpoczął się ich proces, w którym zostali oskarżeni o usiłowanie zabójstwa. Grozi im nawet dożywocie. Katarzyna C. również została zatrzymana, a jej sprawa rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Została oskarżona o wymuszanie pieniędzy od sąsiadki oraz groźby karalne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiował Marcin Prokop? Niesamowite, że po takich studiach pracuje w TVN!
  2. Barbara Kurdej-Szatan ma idealne wymiary! Miliony kobiet chciałyby tak wyglądać
  3. Oliwia Bieniuk o mamie. Rozrywające słowa córki Przybylskiej
  4. Koledzy dręczą go przez jego imię. Boi się chodzić do szkoły
  5. Tragiczny wypadek gwiazdy Polsatu! Zniszczył jej karierę

 

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News