Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj Źródło: instagram.com czarekpazura

Córka Cezarego Pazury nie miała łatwo. Aktor niewiele mówi o dramacie, jaki spotkał jego rodzinę, choć o pierworodnej wypowiada się o wiele chętniej. Niektórzy nie mieli pojęcia.

Starsza córka Cezarego Pazury jest już dorosłą, pełną wdzięku kobietą. 30-latka staje się też coraz szerzej rozpoznawalna w świecie show-biznesu, gdzie stawia swoje pierwsze kroki. Choć dziś wydaje się naprawdę silna, pewna siebie i pełna pasji, ma za sobą trudną przeszłość, o której niełatwo zapomnieć. 

Najpierw okropna choroba, a później nagła śmierć. Córka Cezarego Pazury przeszła przez piekło 

Anastazja Pazura ma już 30 lat i coraz śmielej podąża śladami ojca. Debiuty aktorskie ma już za sobą, a widzowie mogli ją podziwiać w największych hitach telewizji, jak "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia". To jednak nie jedyna jej pasja, bowiem na co dzień poświęca się również sztuce, czym ochoczo dzieli się na swoim Instagramie. Dziś wydaje się być naprawdę szczęśliwa i spełniona, jednak nie potrafi oddzielić od siebie dramatycznej przyszłości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wirtualna Polska przypomina, że Anastazja jest owocem pierwszego małżeństwa Cezarego Pazury z Żanetą. Kobieta była uzależniona od narkotyków, z czym ostatecznie sobie nie poradziła. Gdy Anastazja miała zaledwie 4 latka, jej mama wyszła z domu i już nie wróciła - zmarła nagle, w odosobnieniu od najbliższych. Aktor potrzebował wiele czasu, by podnieść się po takiej tragedii, a tym bardziej, by znów się zakochać. Został sam z córką. 

Gdy w końcu jednak udało mu się uporać z dramatem, a Anastazja dorosła, zaczęli układać swoje życie na nowo. Pierworodna gwiazdora ukończyła studia w Warszawskiej Szkole Filmowej, studiowała też architekturę wnętrz w Anglii, a dumny tata ochoczo opowiada o jej osiągnięciach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2.Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje członek legendarnego zespołu "Dżem"

- Anastazja jest po szkole aktorskiej Maćka Ślesickiego i bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w zawodzie. Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy - mówił Pazura w przytaczanym przez WP wywiadzie z "Super Expressem". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Ogromna akcja w kraju, wielu zatrzymanych. Chodzi o wysoko postawione osoby
  2. Anna Lewandowska przyjmnie jedno z najcięższych wyzwań w swojej karierze. Polska gwiazda apelowała o pomoc, "Jestem gotowa"
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat ws. noszenia maseczek
  4. Rząd podjął decyzję w ostatniej chwili. Emeryci zdruzgotani
  5. Niestety, już nic nie można zrobić. Potwierdziła się smutna wiadomość dotycząca Michała Szpaka
  6. W głowie się nie mieści. Oficjalnie wprowadzono listę zakazanych piosenek na polskich ślubach
  7. Na grzyby lepiej na piechotę, inaczej możliwa grzywna. Zażądają zapłaty nawet 500 zł
  8. Małgorzata Królikowska nie posiada się z radości. Pokazała wymowne zdjęcie
  9. Uwielbiana aktorka „M jak miłość” po latach odchodzi z serialu. „Staram się słuchać swego serca”

Źródło: Wirtualna Polska 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News