Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze

Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze Źródło: Unsplash/_Mxsh_

Córka była wykorzystywana przez swojego ojca. Rodzina ani znajomi nie wiedzieli, co mężczyzna robił bezbronnej 13-latce. Bała się opowiedzieć o koszmarze, obawiała się o własne życie.

Wiedział, że córka nie piśnie ani słowa. Mocno ją zastraszył i mógł z powodzeniem kontynuować wykorzystywanie własnego dziecka. Kiedy dziewczyna trafiła do szpitala już wiedział, że nie ujdzie mu to na sucho.

Nastolatka trafiła do szpitala z silnymi bólami brzucha, pojawiły się komplikacje

Na początku grudnia 13-latka, Luana Ketlen, trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha. Lekarze postanowili dokładnie ją zbadać i dać jej leki przeciwbólowe. Jakie było ich zdziwienie, kiedy po badaniu USG okazało się, że operacja wyrostka wcale nie jest potrzebna. Nastolatka była w 7. miesiącu ciąży. Specjaliści zdecydowali się wywołać poród, aby ratować 13-latkę i jej dziecko, które słabło z godziny na godzinę.

Tuż przed porodem zdiagnozowano u ciężarnej nastolatki wysoką niedokrwistość, co miało swój wpływ na komplikacje. Oprócz tego lekarze wykryli, że cierpi na marskość wątroby, ma wodę w płucach i zadziwiająco niskie ciśnienie krwi. Wysiłki na nic się zdały - dziewczynka zmarła przy porodzie, otoczona właściwą opieką. Zdołano uratować jej syna, który nadal przebywa w szpitalu; jest zagrożonym wcześniakiem. Rozpoczęto również śledztwo, aby ustalić, kto jest ojcem dziecka.

Córka była regularnie gwałcona przez ojca. Jej koszmar trwał kilka długich lat

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śledczy zaczęli poszukiwania osoby, z którą Luana zaszła w ciążę. Postępowanie obnażyło okropne fakty: 13-latka była regularnie gwałcona przez swojego ojca. Znosiła to przez 4 lata i nikomu nie pisnęła ani słowa o swojej krzywdzie. 36-letniego Tome Faba szukano cały tydzień. Znaleziono go w kompletnie innym mieście. 27 grudnia ojciec 13-latki usłyszał zarzut o wykorzystywanie seksualne swojej córki od 9. roku życia oraz nieumyślne spowodowanie śmierci. Rodzina przysięgała, że nie miała pojęcia o tym, co dzieje się pod ich dachem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana piosenkarka. Miała jedynie 26 lat
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

-  Nastolatka mieszkała z rodzicami we wsi poza miastem. Dopiero dwa miesiące temu, kiedy zaczęła odczuwać bóle brzucha, zdała sobie sprawę z tego, że jest w ciąży. Luana przekazała nam, że wybierała się z ojcem na połów ryb. Tam dochodzić miało do gwałtów - opowiadał szef policji w Coari Jose Barradas. Funkcjonariusz dodał również, że ojciec groził córce. Mówił, że ją zabije, jeśli zdradzi komukolwiek co robią w domu lub na rybach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze
  4. Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości
  5. Niewyobrażalne, nie do opisania. Córka Gessler zamieściła najbardziej skandaliczne zdjęcie roku

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News