Córka zainstalowała ukrytą kamerę. Jak zobaczyła, co opiekunka wyprawia z jej chorą mamą, odebrało jej mowę

Córka zainstalowała ukrytą kamerę. Jak zobaczyła, co opiekunka wyprawia z jej chorą mamą, odebrało jej mowę Źródło: youtube.com/EnGiEl _com

Córka podjęła bardzo ważną decyzję - w mieszkaniu swojej starszej, schorowanej mamy zamontowała ukrytą kamerę. Miała poważne podejrzenia, że kobieta nie jest traktowana zbyt dobrze przez opiekunkę. Gdy obejrzała nagranie, odebrało jej mowę.

Córka postanowiła działać po cichu. Kupiła specjalną kamerę, umieściła ją w domu mamy, a dzień później mogła obejrzeć całe nagranie. Kiedy odtwarzała je na komputerze, z oczu ciurkiem leciały jej łzy.

Córka umieściła w mieszkaniu mamy kamerę

94-letnia mama kobiety od dłuższego czasu zmaga się z chorobą Alzheimera. Córka nie mogłaby sobie pozwolić na codzienne odwiedziny i opiekę, ale nie chciała też wybierać innego wyjścia, jakim jest dom opieki. Wraz ze schorowaną mamą doszły do porozumienia i umówiły się, że będzie ją odwiedzać specjalnie wyszkolona opiekunka.

Sąsiedzi od jakiegoś czasu słyszeli podejrzane odgłosy dobiegające z mieszkania staruszki. Byli przekonani, że przez chorobę krzyczy i mówi sama do siebie. Zorientowali się, że odwiedza ją opiekunka, a gdy przysłuchali się dokładniej hałasom, byli w stanie rozróżnić dwa damskie głosy. Byli pewni, że w środku dzieje się coś niedobrego i natychmiast zaalarmowali o tym córkę 94-latki. Podsunęli jej też pomysł, by zamontować w pokoju ukrytą kamerę.

Nagranie obnażyło całą prawdę - chce się płakać na widok takiego traktowania starszej osoby

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

94-latka miała poważne zaburzenia pamięci, dlatego było prawie niemożliwe uzyskanie od niej informacji na temat tego, co zrobiła jej opiekunka i kiedy to było. Dopiero nagranie ujawniło prawdę: 94-latka dzień w dzień była bita i znieważana. Kobieta z opieki robiła z nią, co chciała. Traktowała ją jak żywą marionetkę i była głucha na jej prośby i płacz.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Na nagraniu można zobaczyć wstrząsające sceny. Opiekunka podchodzi do 94-latki i uderza ją w głowę, odpycha, szarpie za włosy, a nawet bije ją w twarz książką. Potem "rozkłada się" na kanapie, na której w kącie siedzi staruszka i kopie ją z całych sił w żebra, żeby się rozbudziła. Niedługo później znów bije ją po głowie, krzyczy i szarpie za włosy. To nagranie zdecydowanie jest tylko dla osób o mocnych nerwach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT 
  2. 62-letnia gwiazda po wielu operacjach plastycznych pokazała się w bikini. Tylu zszokowanych fanów dawno świat nie widział
  3. Jeden mężczyzna i dwie panny młode. Historia tego zdjęcia rozdziera serca, nie mogli powstrzymać łez
  4. Najsmutniejszy pies jechał samotnie autobusem. Finał jego historii kruszy serca
  5. Zapłaciła 800 zł za wymarzony tort na wesele. Odebrała go i zaczęła płakać, reakcja cukierni powala na kolana

Źródło: YouTube

Następny artykuł