Córka tragicznie zmarłej Ewy Sałackiej kończy dzisiaj 26 lat. Wyrosła na przepiękną kobietę

Córka tragicznie zmarłej Ewy Sałackiej kończy dzisiaj 26 lat. Wyrosła na przepiękną kobietę Źródło: _matyldd Instagram.com

Córka aktorki, która zmarła w tragicznych okolicznościach nie zdecydowała się pójść w ślady znanej mamy. Stroni od ścianek i sławy, więc mało kto wie jak teraz wygląda. Z biegiem lat dojrzała i z małej dziewczynki przeobraziła się w piękną oraz świadomą siebie kobietę. Udostępniane przez nią zdjęcia potwierdzają, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Córka Ewy Sałackiej obchodzi 31 lipca urodziny. Narodzona w 1994 roku dziewczyna świętowała w gronie najbliższych osób osiągnięcie 26. roku życia i trzeba przyznać, że wygrała na loterii genów, gdyż jest naprawdę przepiękną kobietą. Próżno szukać w niej małej dziewczynki, Matylda to teraz niemal wierna kopia swojej słynnej mamy.

Ewa Sałacka zmarła w tragicznych okolicznościach, a jej córka musiała się z tym pogodzić

Córka aktorki straciła matkę w bardzo młodym wieku. Ewa Sałacka straciła życie w sposób, jaki może być groźny dla każdego z nas. W czasie, gdy jej napój stał na stole, do środka dostała się osa, która użądliła ją w usta po czym w wyniku wstrząsu anafilaktycznego zmarła. Ostatnio postać kobiety została wspomniana przez żonę Janusza Chabiora, ponieważ ona również tego doświadczyła. Na szczęście w jej przypadku wszystko skończyło się dobrze. Córka Ewy Sałackiej, Matylda, chętnie dzieli się fragmentami swojego życia na Instagramie, to właśnie tam podziwiać można jak bardzo wydoroślała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Matylda Kirstein, córka Sałackiej dorosła

Córka aktorki byłaby zapewne jej wielkim powodem do domu. Matylda ukończyła już swoją edukację, broniąc ostatnią pracę dyplomową na 5, dodatkowo korzysta z życia i zachwyca się światem. Jej zdjęcia pełne są uśmiechu oraz radości, chociaż w dzieciństwie musiała pożegnać się z jedną z najważniejszych osób w naszych życiach. Dopiero dekadę po tragicznej śmierci mamy zdecydowała się na udzielenie jakiegokolwiek komentarza na ten temat.

- Jestem pogodzona z tym, co się stało. W dużej mierze dzięki tacie i babci - mówiła w cytowanej przez Wirtualna Polskę rozmowie z magazynem "Rewia". to właśnie tata i babcia zajęli się jej wychowaniem, próbując wytłumaczyć jej co takiego się stało. Jak widać udało im się rozwiązać z dzieckiem tę trudną kwestię.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości

2. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend

3. Kobieta otworzyła drzwi nieznajomemu, który chciał wręczyć jej kwiaty. Chwilę później zaczął się prawdziwy horror

Chętnie pokazuje jak wygląda jej codzienność

Chociaż próżno szukać płomiennej fryzury na jej głowie, to nie ma wątpliwości, że Matylda Kirstein to córka Ewy Sałackiej. Uroda oraz sam sposób uśmiechania się sprawia, że nikt nie podważy tej tezy. Wyrosła na naprawdę przepiękną kobietę, która jest świadoma swojego ciała i cieszy się tym co ją spotyka. Z okazji 26. urodzin Matyldzie życzymy spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych, marzeń.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🕵🏻‍♀️

Post udostępniony przez Matylda Kirstein (@_matyldd)

Wyświetl ten post na Instagramie.

tak piję zdrowie moich bffek 🥂

Post udostępniony przez Matylda Kirstein (@_matyldd)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już wszystko jasne. Rzecznik rządu właśnie przekazał co z obostrzeniami
  2. Kamil Stoch przekazał informacje na temat zakończenia kariery. Skoczek nie pozostawił fanom złudzeń
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Parawany plażowe mogą zapobiegać zarażeniom. Włosi ustawią je ze specjalnego materiału
  8. Przepyszna cukinia w jajku i bułce tartej posmakuje inaczej, gdy dodasz 1 niesamowitą przyprawę. Po prostu lato na talerzu
  9. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia

Źródło: Wirtualna Polska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News