Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach

Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach Źródło: Screen/Popularne PL

Córka gwiazdora miała zaledwie 2 lata, gdy odeszła na jego oczach. Bardzo smutne wieści dotyczące rodziny sławnego muzyka, którego hity znane są na całym świecie.

Córka znanego muzyka zmarła. Te niezwykle smutne wiadomości obiegły właśnie muzyczne media. Gwiazdor, którego hity znają tysiące ludzi, patrzył jak jego dziecko odchodzi. Trudno sobie wyobrazić jak może się teraz czuć po takiej wielkiej tragedii. 

Córka zmarła na skutek wypadku 

Córka słynnego muzyka country Neda LeDouxa, miała zaledwie 2 lata, gdy doszło do nieszczęśliwego i śmiertelnego w swoich skutkach wypadku. Do zdarzenia doszło w rodzinnym domu gwiazdora. w Kansas City.  Rodzice szybko wezwali pogotowie, ale dziecka nie udało się uratować. 

Pogrążona w rozpaczy rodzina przekazała tę smutną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wszyscy fani łączą się w bólu ze swoim idolem w związku z tą okropną tragedią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kulisy tragedii 

Do tragedii doszło 20 października. 2-letnia Haven zmarła na skutek zakrztuszenia się. Początkowo rodzice nie zdawali sobie sprawy z tego, jak poważna jest ta sytuacja. Gdy dotarło do nich, że ich dziecko nie może oddychać, natychmiast wezwali pogotowie. Ratownicy przeprowadzili akcję, ale wygląda na to, że pomoc przyszła zbyt późno. 

-Z wielkim smutkiem Ned i Morgan informują przyjaciół i fanów o tym, że ich dwuletnia córka Haven zmarła 20 października z powodu tragicznego wypadku w domu. Rodzina LeDoux docenia waszą miłość oraz wsparcie oraz prosi o poszanowanie prywatności - taka informacja pojawiła się na oficjalnym profilu gwiazdora country. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz miał 17-letnią żonę. Jej losy po jego śmierci są smutne

Nie wiadomo jak ten dramat wpłynie na zaplanowane na grudzień koncerty muzyka. Najprawdopodobniej część występów zostanie odwołana. Fani będą musieli wykazać się wyrozumiałością i zrozumieć trudną sytuację idola. Ned LeDoux nie jest szczególnie popularny w naszym kraju, ale w Stanach, w których muzyka country króluje na listach przebojów, jest on bardzo cenioną postacią. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny 
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News