Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna Źródło: instagram.com kasia_kowalskaofficial

Córka Kasi Kowalskiej nadal przebywa w szpitalu. Media właśnie obiegły nowe informacje o jej stanie zdrowia.

23-letnia córka Kowalskiej musiała pilnie zostać przetransportowana do szpitala, a sama artystka otrzymała jedynie telefon z prośbą o zgodę na intubowanie. Wówczas w życiu wokalistki rozpoczął się najgorszy dramat, który od tamtej chwili trwa nieprzerwanie. Każdego dnia drży o los Oli, a najnowsze doniesienia budzą jeszcze większy lęk. Sytuacja jest koszmarna. 

Córka Kasi Kowalskiej nadal przebywa w szpitalu. Nowe informacje 

Przypominamy, że kilka dni temu Kasia Kowalska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie wyjątkowo smutną informacją. Przyznała, że niespodziewanie otrzymała telefon z londyńskiego szpitala, gdzie została przetransportowana jej córka. 

- Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację. (...) Nie wiem... Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu - mówiła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak donosi "Super Express", stan Oli był ciężki. Dziewczyna miała ponoć ostrą niewydolność płuc, wysoką gorączkę i została podłączona do respiratora. Nieco później artystka zamieściła na Instagramie kolejny wpis, publikując przy tym zdjęcie ukochanej córki.

- Dziękuję z całego serca za wasze wsparcie. Oli stan jest dziś stabilny - napisała zdruzgotana wokalistka, która z powodu zamknietych granic nie ma jak pojechać do córki. Choć stara się zachować zimną krew, jest załamana i bezradna. Lekarze podejrzewają u jej córki koronawirusa, jednak wciąż nie otrzymano wyniku testu.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał najgorsze wiadomości. Politycy w żałobie, zmarł ceniony pracownik ministerstwa

2. Informacje o kolejnych ograniczeniach. Nowe zasady od jutra, nie pójdziemy już na spacer?

- Z Olą nie ma kontaktu, Kasia jest rozbita. Pozostaje tylko czekać na lepsze wieści. A sytuacja naprawdę jest dramatyczna. (...) Ciężka niewydolność płuc, gorączka 40 st., respirator, nieprzytomna... wszystko wskazuje na koronawirusa - zdradził dla "Super Expressu" bliski przyjaciel piosenkarki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podczas kwarantanny chodził po sklepie godzinę. Kasjerka była wściekła widząc co ma w koszyku
  2. Vital Heynen na wylocie z kadry? Polski Związek Siatkówki wydał oficjalny komunikat
  3. Padł smutny rekord. Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze informacje o ofiarach koronawirusa
  4. Oryginalny przepis z czasów PRL-u. Galaretkowiec na mleku jest bardzo prosty, a smakuje niebiańsko
  5. Znalazłeś u siebie taką monetę? Tylko pozornie jest zwyczajna, można dostać za nią fortunę
  6. Jednak będą zakazy. Mają dotyczyć sklepów

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News