W szale rozłupała matce czaszkę dużym krucyfiksem. Powód nie mieści się w głowie

W szale rozłupała matce czaszkę dużym krucyfiksem. Powód nie mieści się w głowie Źródło: Bexar County Sheriff's Office

Córka wpadła w prawdziwy szał. W napadzie agresji rozłupała matce czaszkę ogromnym, drewnianym krzyżem. Odpowie za to przed sądem, a powód jej zachowania jest druzgocący.

Córka wpadła w szał i rozłupała matce czaszkę olbrzymim krucyfiksem. Do awantury doszło w ich rodzinnym domu w San Antonio. Powód, dla którego to zrobiła, jest niewiarygodny. Za swój czyn kobieta odpowie przed lokalnym sądem.

Córka ściągnęła drewniany krzyż ze ściany

Jak podaje "The Smoking Gun", 25-letnia Christian Lydia Martinez niedzielne popołudnie spędzała pijąc alkohol. Po powrocie do rodzinnego domu w San Antonio, z niewiadomych przyczyn rozpoczęła sprzeczkę ze swoją 45-letnią matką. Okazało się, że kobiety kłóciły się coraz mocniej. Konflikt osiągnął apogeum, gdy dziewczyna sięgnęła po broń.

W pewnym momencie Christian wpadła w niekontrolowany szał. Dziewczyna nagle chwyciła ogromny, drewniany krucyfiks, który wisiał na ścianie w ich domu i zaczęła okładać nim rodzicielkę. Zadała matce kilka mocnych ciosów prosto w głowę. Rozłupała jej czaszkę, a później opuściła miejsce awantury, zostawiając swoją ofiarę na pastwę losu. Jak wynika z ustaleń przekazywanych przez media, przyczyną tej tragedii rzekomo była zwykła kłótnia, która nie miała wyraźnego powodu, co jest w całej sprawie najbardziej wstrząsające. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka rozłamała jej czaszkę i zostawiła samą

Ofiara porywczej córki została zabrana do lokalnego szpitala i pozostaje pod opieką lekarzy. Matka 25-latki ma złamaną czaszkę. Dziewczyna zbiegła z miejsca zdarzenia, ale została zatrzymana przez policję jeszcze tego samego dnia.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Za swój agresywny czyn 25-latka będzie odpowiadać przed sądem. Jest oskarżona o agresywną napaść z użyciem śmiertelnego narzędzia za jakie prokuratura uznała olbrzymi krzyż. Została aresztowana w Bexar County Jail pod karą grzywny w wysokości 30 000 tysięcy dolarów.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kolejny podatek spadnie na barki milionów Polaków. Podstawowe zakupy HORRENDALNIE wysokie
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi
  4. Jak oduczyć szczeniaka gryzienia? Prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu mały piesek oduczy się złego nawyku
  5. Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu

źródło: Daily Mail

Następny artykuł