Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać

Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać Źródło: Unsplash/Yura Fresh

Córka była bardzo zżyta ze swoim ojcem i kompletnie nie mogła poradzić sobie z jego śmiercią. Pewnego dnia postanowiła wysłać SMS pod numer swojego zmarłego opiekuna. Niespodziewanie otrzymała wiadomość, a gdy ją przeczytała, nie mogła przestać płakać.

Córka kompletnie nie mogła sobie poradzić ze śmiercią taty. 23-letnia Chastity Patterson postanowiła wysyłać SMS-y na numer swojego zmarłego ojca, by choć przez chwilę mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś otrzyma od niego odpowiedź. W czwartą rocznicę śmierci dziewczyna otrzymała wiadomość, która totalnie ją zaskoczyła.

Córka bardzo tęskniła za ojcem 

Chastity nie wiedziała, jak uporać się ze śmiercią ojca. Dla dziewczyny był to najważniejszy człowiek w jej życiu, a z dnia na dzień została kompletnie sama. Chociaż wiedziała, że nigdy już nie usłyszy ani nie zobaczy ukochanego opiekuna, regularnie wysyłała SMS-y na jego numer. Właśnie w taki sposób próbowała uporać się z tym, co się stało. 

Dziewczyna dostała odpowiedź

W czwartą rocznicę śmierci dziewczyna wysłała SMS-a na numer swojego taty, w którym opisała co ostatnio wydarzyło się w jej życiu. 

- Cześć tato, to ja. Jutro znów będzie ciężki dzień. Minęły już cztery lata od kiedy Cię straciłam i nie ma dnia, żebym za Tobą nie tęskniła. Dużo się wydarzyło w tym krótkim czasie, ale jestem pewna, że to wszystko wiesz, bo przecież regularnie Ci o tym piszę. Pokonałam raka i nie mam go od chwili, gdy Cię tu zabrakło – wszystko zgodnie z obietnicą. Udało mi się skończyć szkołę z wyróżnieniem. Zakochałam się i niestety ktoś złamał mi serce (wiem, że „zabiłbyś” go za to) - napisała Chastity. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po chwili wydarzyło się jednak coś, czego młoda kobieta kompletnie się nie spodziewała. Dziewczyna otrzymała odpowiedź na swoją wiadomość. Gdy ją przeczytała, wybuchła płaczem i postanowiła natychmiast podzielić się całą historią na Facebooku. Okazało się, że osoba po drugiej stronie, również zmagała się z ogromną tragedią. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

- Cześć kochanie, nie jestem Twoim tatą, ale przez ostatnie 4 lata odbierałem wszystkie Twoje wiadomości. Bardzo czekam na Twoje poranne SMS-y i wieczorne raporty. Mam na imię Brad i straciłem córkę w sierpniu 2014 roku w wypadku samochodowym, a Twoje wiadomości utrzymywały mnie przy życiu. Kiedy do mnie piszesz, wiem, że to wiadomość od samego Boga - odpisał dziewczynie nieznajomy mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. REKORDOWA podwyżka grzywny. Zapłacisz tysiące złotych jeśli tylko zapomnisz
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi
  4. Jak oduczyć szczeniaka gryzienia? Prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu mały piesek oduczy się złego nawyku
  5. Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu

źródło: Popularne

Następny artykuł