Mama zobaczyła co wypełzło z jej 8-letniej córeczki i pobladła z przerażenia. Natychmiast zabrała ją do szpitala

Mama zobaczyła co wypełzło z jej 8-letniej córeczki i pobladła z przerażenia. Natychmiast zabrała ją do szpitala Źródło: SWNS

Córka wybrała się z mamą na spacer do lasu. Obie miały zrelaksować się przy podziwianiu uroków mijającej jesieni. Ich wyprawa skończyła się jednak bardzo źle - mama nie mogła wyobrazić sobie tego nawet w najgorszych snach.

Córka nagle po powrocie ze spaceru powiedziała mamie, że źle się czuje. Rzeczywiście - dziecko miało znacznie podwyższoną temperaturę. Dopiero potem dowiedziała się, co było tego powodem.

Córka zaczęła czuć się bardzo źle. Gorączka rosła w zastraszającym tempie

8-latka mogła nie przeżyć zwykłego spaceru. Mała Scarlett Hinchliffe podczas przechadzki poczuła coś, co określiła jako użądlenie, ale zbagatelizowała to. W domu zaczęła czuć się okropnie, pojawiły się objawy grypy. Mama sądziła, że to zwykłe osłabienie organizmu, ale kiedy dokładnie obejrzała ciało dziewczynki, wręcz zaniemówiła.

Jeszcze podczas spaceru po lesie córka czuła się dobrze, nie zgłaszała żadnych dolegliwości. Po kilku godzinach pojawiła się u niej koszmarna gorączka, dziecko było rozpalone.

- Po raz pierwszy zauważyłam guzek za kolanem na prawej nodze Scarlett, kiedy córka poszła się kąpać. Nie wiedziałam co to, aż przypomniałam sobie o ugryzieniu - mówiła mama dziewczynki. Okazało się, że coś co ugryzło Scarlett, jednocześnie dostało się pod skórę.

Z miejsca ugryzienia wyszedł pająk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama była przerażona, kiedy podczas oględzin z guzka pod kolanem zaczęła sączyć się żółta, śmierdząca ropa. W dodatku coś poruszało się pod skórą 8-latki i za wszelką cenę chciało wyjść. Stało się tak na skutek kąpieli - intruzowi zdecydowanie nie spodobał się długi pobyt w ciepłej wodzie. Córka kobiety przypomina sobie, że mama sądziła, że to jakiś dziwny paproch, ale miał nogi. To był pająk.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeprowadziła się z dziećmi do nowego domu. Kiedy weszła na strych stanęło jej serce. Jeszcze nigdy tak szybko nie uciekała
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Dziewczynka szybko została przewieziona do szpitala, mama drżała o życie córki. Bała się, że to jeden z jadowitych pajęczaków i jest już za późno. Na miejscu 8-latka została dokładnie zbadana i podano jej zestaw antybiotyków, które mają pomóc organizmowi pozbyć się toksyn. Potem okazało się, że na szczęście pająk nie był jadowity, ale i tak musiały zostać jej podane leki. Miały też ułatwić gojenie się rany i tkanek. Mama przestrzega rodziców mówiąc: "Jeśli zauważycie u swego dziecka pierwsze objawy przeziębienia, nie wahajcie się udać do lekarza, to może je ocalić".

Fot. SWNS

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł