Marta Kaczyńska
Wikimedia, autor: Piotr Drabik
Patryk Przybyłowski - 28 Października 2020

Internauta zapytał córkę Kaczyńskiej o protesty ws. aborcji. Odpowiedź zwaliła wielu z nóg

Córka Marty Kaczyńskiej usłyszała bardzo szczere pytanie dot. aborcji. 13-latka postanowiła sprawę jasno.

Córka Marty Kaczyńskiej, pomimo bardzo młodego wieku, gdyż ma dopiero 13-lat, musiała zmierzyć się z bardzo ciężkim tematem. W obliczu przetaczających się przez Polskę protestów otrzymała od internauty pytanie o jej stosunek do kwestii aborcji. Odpowiedź nastolatki daje do myślenia.

TVN bije na alarm, zacznie się już dziś o 23:00. W wielu miejscach lepiej nie wychodzić z domówTVN bije na alarm, zacznie się już dziś o 23:00. W wielu miejscach lepiej nie wychodzić z domówCzytaj dalej

Przypomnijmy, od kilku dni w kilkudziesięciu miastach Polski odbywają się protesty związane z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. TK orzekł, że aborcja płodu z defektami letalnymi jest niezgodna z konstytucją. Taka decyzja spotkała się z oburzeniem wielu Polek, które zdecydowały się wyjść na ulice.

Demonstracje z każdym dniem przybierają na sile, a na dzisiaj zapowiedziano kolejne akcje. Środa upłynie pod znakiem nie tylko protestów ulicznych, ale także paraliżu wielu miejsc pracy. Właśnie na dzisiaj wiele kobiet zapowiedziało strajk pracowniczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Sytuacja w kraju jest coraz bardziej napięta, a głos w sprawie zabierają już kolejne osoby. Jeszcze nie tak dawno, na łamach tygodnika "Sieci", do kwestii aborcji postanowiła odnieść się Marta Kaczyńska. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego przyznała, że usunięcie ciąży powinno być dozwolone w konkretnych przypadkach.

- Zdarzają się w życiu niezwykle trudne sytuacje, w których należy ratować życie matek czy też nie żądać, by zgwałcona przez zwyrodnialca lub, co gorsza, bandę zwyrodnialców dziewczyna musiała rodzić - przyznała Kaczyńska.

Córka Marty Kaczyńskiej szczerze o aborcji

Publicystka nie odniosła się bezpośrednio do problemu zagrożenia życia płodu bądź matki, ale i tak wiele osób wytknęło jej to, jak do kwestii aborcji odnosił się jej tragicznie zmarły ojciec. Prezydent Lech Kaczyński twierdził, że opcja z dopuszczalną aborcją eugeniczną jest opcją odpowiednią.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, właśnie przedłużono uciążliwy zakaz. Wiemy do kiedy potrwa, dotknie wielu Polaków

2. Właśnie wydano ostrzeżenie dla Polaków. Może być niebezpiecznie

3. Rodzina pogrążona w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Gabriel Wiśniewski

- Jeżeli chodzi o sprawy związane z aborcją, to uważam, że osiągnięty 15 czy 14 lat temu kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać. Powtarzam: nie wolno naruszać - mówił przed laty prezydent Lech Kaczyński.

Z trudną kwestią aborcji zmierzyła się również młodziutka córka Marty Kaczyńskiej. 13-latka otrzymała w internecie pytanie dot. tego, jaki jest jej stosunek do możliwości przerwania ciąży przez kobietę. Nastolatka zdecydowała się zdystansować od całej debaty i, w odróżnieniu od innych członków jej rodziny, nie dolewać oliwy do ognia.

- Nie odpowiem, bo jak odpowiem, to zaraz będzie to wszędzie - odparła 13-letnia Martyna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rottweiler śmiertelnie pogryzł noworodka, chciał go zakopać. Koszmar rodziny
  2. Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, "kolejny sukces"
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Gwiezdne wojny i kosmiczne imperia. Badacze ostrzegają przed katastrofalnymi skutkami podbojów
  7. Klasyk w wydaniu, które was zaskoczy. Surówka z kapusty w połączeniu z jednym składnikiem daje spektakularny efekt
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: O2, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News