Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszłam zostawiając córkę z tatą. Szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszłam zostawiając córkę z tatą. Szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać Źródło: Screen/Youtube/ jprinder1

Córka znajdowała się pod opieką taty i, jak się okazało, bardzo ciekawie spożytkowali ich wspólny czas. Po wyjściu mamy, ojciec natychmiast włożył różowe szorty i zabrał się do roboty. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Córka pod nieobecność matki spędziła czas ze swoim tatą. Mężczyzna zdecydował się zapewnić dziewczynce dzień pełen wrażeń. Założył różowe szorty i wtedy zaczęło się dziać. Niesamowite nagranie zostało zarejestrowane przez kamerę. 

Córka w duecie z ojcem 

Córka owocnie spędziła dzień razem ze swoim ojcem. Gdy mama wyszła z domu, tata postanowił dostarczyć dziewczynce rozrywki i przygotować wspólny występ. Jak się okazało, mężczyzna ma bardzo dużo dystansu do siebie i potrafi w świetny sposób dogadać się ze swoim dzieckiem. 

Zdecydował się założyć różowe szorty i razem z dziewczynką zabrał się do tworzenia niesamowitego układu tanecznego. Włączył również kamerę, żeby żaden z ruchów na parkiecie nie został niezauważony. Mama musiała mieć niezły ubaw podczas oglądania tego nagrania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyjątkowy filmik 

Być może ojciec nie jest jakimś wybitnie utalentowany tancerzem, ale z pewnością nie można mu odmówić zapału i zaangażowania. Piosenką, do której powstał ten niezwykły układ, jest "Can’t Stop The Feeling" Justina Timberlake'a. Dziewczynka i jej tata dobrali się również pod względem kolorystyki strojów. Mężczyzna założył różowe, szerokie spodnie w kratę, a jego córka wystąpiła w uroczej, zwiewnej sukience. 

Układ składał się zarówno ze słynnych tanecznych kroków znanych z legendarnych teledysków, jak i z improwizowanych ruchów stworzonych na potrzebę chwili. Można tam chociażby zauważyć elementy z "Thrillera" Michaela Jacksona. Widać, że ojciec ma świetny kontakt ze swoim dzieckiem i potrafi sprawić, że dziewczynka będzie się świetnie bawić w jego towarzystwie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Nagranie z tego radosnego, rodzinnego tańca zostało później udostępnione w sieci. Obecnie jest hitem na platformie YouTube. Wszyscy internauci zachwycają się tym wesołym tańcem. U każdego wywołuje on bowiem uśmiech na twarzy. Wielu rodziców mogłoby wziąć przykład z tego ojca, który w kreatywny sposób spędził czas ze swoim dzieckiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  7 tys. już wyleciało na bruk, a to początek. Ciebie też mogą ZWOLNIĆ
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Dotknęła go najpotworniejsza tragedia, jaka może spotkać ojca. Podjął decyzję życia, gdy żona zaczęła odchodzić od zmysłów
  4. Czy makaron tuczy? Tylko, jeśli popełnisz ten podstawowy błąd
  5. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O diagnozie nieuleczalnej choroby Karolina Szostak dowiedziała się późno

Źródło: YouTube

Następny artykuł