2-letnia córka w nocy zaczęła krzyczeć z rozpaczy. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło, kto zbliżał się do jej łóżeczka

2-letnia córka w nocy zaczęła krzyczeć z rozpaczy. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło, kto zbliżał się do jej łóżeczka Źródło: Instagram.com prince_in_the_city

Córka pary zaczęła nocować we własnym pokoju. Pewnej nocy 2-latka obudziła się i zaczęła krzyczeć z rozpaczy. Kiedy mama obejrzała nagranie z ukrytej w pomieszczeniu kamery, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Film ujawnił, kto zbliżał się do łóżeczka, w którym spało jej dziecko.

Córka kobiety zaczęła sypiać we własnym pokoju, jednak mama postanowiła monitorować to, co dzieje się z 2-latką podczas snu. Pewnego dnia dziewczynka przebudziła się i zaczęła krzyczeć. Kiedy rodzice obejrzeli nagranie z ukrytej kamery, nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Córka pary spała sama w pokoju

Sara i Zach Lebwohl byli szczęśliwi, kiedy na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Radość z nowego członka rodziny okazał również ich pies o imieniu Prince. Już w czasie ciąży kobiety zwierzak wyczuwał, że niedługo wydarzy się coś ważnego, a kiedy para wróciła do domu z córeczką, od razu przytulił się do noworodka. Od tej chwili Prince i mała Halle stali się najlepszymi przyjaciółmi.

– Gdy wróciła do domu, od razu podszedł do niej, żeby się przytulić. Wiedział, że jest mała i delikatna. Zawsze był blisko i miał ją na oku. Był jej opiekunką od pierwszego dnia – powiedziała Sara w rozmowie z "The Dodo".

Pupil czuwał nad dziewczynką, a wraz z upływem czasu ich więź stawała się coraz silniejsza. W końcu dziecko zaczęło spać samo w swoim pokoju, jednak Halle często budziła się wcześniej niż inni domownicy, o czym informował rodziców czujny czworonóg. Pewnego dnia mama dziewczynki postanowiła przeprowadzić eksperyment. Zamontowała w pokoju córki ukrytą kamerę i zamknęła drzwi do swojej małżeńskiej sypialni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Córka przebudziła się i zaczęła płakać

Na nagraniu z kamery widać, że Halle obudziła się około godziny 5:30 i zaczęła krzyczeć z rozpaczy, jak zwykle domagając się uwagi rodziców. Prince wyjątkowo nie mógł powiadomić małżeństwa o pobudce dziewczynki z powodu zamkniętych drzwi od ich pokoju. Zwierzak wszedł więc do pokoiku dziewczynki, a ona na jego widok momentalnie się uspokoiła. Zwierzak położył się na dywanie przy jej łóżeczku, a Halle zrobiła to samo na swoim materacu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany przez Polaków aktor znany z największych kinowych hitów. Miał dopiero 43 lata

2. Rząd właśnie podjął nagłą decyzję. Chodzi o obowiązkowe szczepienie na COVID
3. Już 2 września wejdzie w życie nowy zakaz. Polacy mogą tylko załamać ręce

Pies uspokoił roztrzęsioną dziewczynkę samą swoją obecnością, mama 2-latki nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła na nagraniu z ukrytej kamery. Film trafił do sieci, a internauci byli pod wrażeniem więzi, jaka łączy psa i dziecko. Rodzina prowadzi na Instagramie konto o nazwie Prince_in_the_city, za pomocą którego publikuje zdjęcia i nagrania z życia swojego ukochanego czworonoga.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mom here. If you have been following this saga of Prince going in to #littlesister when she wakes up super early (around 5:30 am) today he really nailed it. He gets her to go back to bed!! I don’t even know what to say. What do I do here? Obviously roll with it, but has anyone ever seen anything like this? Prince has always been the goodest boy, but this takes it to a whole new level. I will keep you all updated 😂 #nannydog #prince #littlesister #sleep #whatishappening #babiesanddogs #dogsofinstagram #toddler #siblings #sleepconsultant #baby #nursery #goodboy #doodlesofinstagram #doodle #doodles #doodlelove #labradoodle #labradoodlesofinstagram #goldendoodlesofinstagram #labrador #labsofinstagram #poodle #poodlesofinstagram #nyc #dogsofnyc #friday #friyay #weekendvibes #weekend

Post udostępniony przez Prince (@prince_in_the_city)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość z rana. Nie żyje wielki artysta, znamy przyczynę śmierci
  2. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia do Polaków. Chodzi o maseczki, wszystko jest już jasne
  3. Żywioł uderzył z potężną siłą. Nie żyje co najmniej 19 osób, ogromne zniszczenia
  4. Mamy potwierdzenie, koronawirus w popularnej restauracji. Sanepid pilnie szuka klientów
  5. Daniel Martyniuk zmyślił historię, oczerniając niewinnych ludzi? Sprawa ma trafić do sądu

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News