Rodzice przez przypadek zobaczyli zdjęcie córki zrobione w przedszkolu. Natychmiast wezwali policję

Rodzice przez przypadek zobaczyli zdjęcie córki zrobione w przedszkolu. Natychmiast wezwali policję Źródło: CDC Unsplash.com

Córka miała się znajdować pod opieką profesjonalnej kadry, która powinna zapewnić ich dziecku bezpieczeństwo. Kiedy do rodziców dziewczynki dotarło przypadkiem jej zdjęcie z przedszkola, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Zachowanie pracownicy przedszkola jest naprawdę oburzające i trudno zrozumieć, jak można postępować w ten sposób.

Córka powinna spędzać w przedszkolu najlepsze dni swojej edukacji. Niestety jej wspomnienia wizyt w tej placówce nie będą najlepsze, wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu.

Ich córka stała się ofiarą przedszkolanki

Córka Elyshy Brooks i Christiana Evansa została w wyjątkowo okropny sposób potraktowana przez osobę, która miała zapewnić jej bezpieczeństwo oraz dbać o jej edukację. Niestety, nie każdy spełnia się z pracy z drugim człowiekiem - niedawno informowaliśmy o kobiecie znęcającej się nad starszą kobietą chorującą na Alzheimera. Tym razem ofiarą stała się mała dziewczynka, która w żaden sposób nie była powstrzymać przemocy, jakiej doświadczyła. Cała sprawa nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie czysty przypadek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pochwaliła się swoim zachowaniem w sieci

Kiedy mama dziewczynki przeglądała zdjęcia udostępnione w internecie w popularnej swego czasu aplikacji Snapchat, nagle natrafiła na wizerunek swojej córki i po prostu ją zamurowało. Ponieważ Snapchat pozwala na oglądanie zdjęć tylko przez kilka sekund po czym wszelki ślad po fotografii znika zszokowana mama, niewiele myśląc, zrobiła zrzut ekranu i zapisała go w pamięci telefonu. 

- Jeden z nauczycieli w przedszkolu mojej córki przywiązał ją do krzesła, bo chciała się bawić, a potem umieścił zdjęcie na Snapchacie. To czysty przypadek, że udało mi się to zobaczyć i zapisać. Zatkali jej też uszy - prawie doszło do uszkodzenia błony bębenkowej - napisała na Facebooku oburzona Elysha po tym, jak zobaczyła zdjęcie swojej córki przywiązanej do krzesła srebrną taśmą. Nie mogła tak zostawić tej sprawy, postanowiła działać.

Dzisiaj grzeje: 1. Państwowa Komisja Wyborcza przekazała najnowsze dane. Nieprawdopodobna frekwencja na wyborach

2. Media: Nieoficjalne informacje o śmierci w czasie głosowania. Kilkanaście przypadków zasłabnięć podczas wyborów

Dziewczynka była zupełnie bezbronna

- Mam nadzieję, że to przedszkole zostanie zamknięte, a osoba, która zrobiła to mojej córce, poniesie konsekwencje - kontynuowała w swoim wpisie mama dziewczynki. Córka była zupełnie bezbronna i wydaje się, że wykształcona osoba powinna mieć świadomość, że przywiązywanie dziecka do krzesła nie jest dobrą metodą wychowawczą, nawet w momencie, gdy nie radzi sobie z pociechami oddanymi pod opiekę.

Źródło: Facebook.com / Elysha Brooks

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Mama myślała, że 3-letni syn został ugryziony przez osę. Gdy zobaczyła, co dzieje się z jego ciałem, porażająca prawda wyszła na jaw
  4. Gwiazda "Na Wspólnej" w tajemnicy wzięła ślub. Wyciekły zdjęcia, suknia jak z bajki
  5. Porażające sceny przed lokalem wyborczym. Potrzebna była natychmiastowa pomoc
  6. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News