Ich córka zmarła w wieku 6 lat. Zrozpaczona mama 3 dni po jej śmierci zajrzała do szuflady i nie mogła przestać płakać

Ich córka zmarła w wieku 6 lat. Zrozpaczona mama 3 dni po jej śmierci zajrzała do szuflady i nie mogła przestać płakać Źródło: dailymail.co.uk

Córka miała zaledwie 6 lat, gdy skończyło się jej życie. Krótki czas, który spędziła wśród żywych, przepełniony był rodzinnym ciepłem, ale też borykaniem się z okropną chorobą. Już trzy dni po śmierci jej mama przeglądała zawartość szuflady należącej do córeczki. To, co odkryła w środku, sprawiło, że nie mogła przestać płakać.

Córka od chwili przyjścia na świat była bardzo kochana przez swoją rodzinę. Z biegiem lat wszyscy przyglądali się, jak zmienia się w małą dziewczynkę, pełną beztroski i uśmiechu, który nigdy nie znikał z jej twarzy. Ulubionym zajęciem było rysowanie, często sięgała po różową kredkę, mówiła, że w przyszłości chciałaby zostać nauczycielką. 

Córka została zdiagnozowana z ciężką chorobą 

Elena Desserich została zdiagnozowana z nieuleczalną chorobą. Lekarze okryli, że dziewczynka cierpi na nowotwór mózgu. Jej rodzice byli załamani, gdy dowiedzieli się, że w najlepszym wypadku córka przeżyje jeszcze trzy miesiące. Niestety, stało się inaczej i czasu z ukochaną Eleną mieli jeszcze mniej. 

Podczas rozwoju choroby, pojawiało się coraz więcej problemów z codziennym funkcjonowaniem. Córka nagle nie mogła już jeść, przełykać ani mówić. W komunikacji z najbliższymi pomagały karteczki, na których Elena zapisywała, co chciałaby im przekazać, gdyby mogła się odezwać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Córka wiedziała, że czeka ją szybka śmierć 

Tuż po śmierci dziewczynki okazało się, że wiele notatek ukrywała przed rodzicami. Córka pisała w nich, że zdaje sobie sprawę z tego, że jej stan jest ciężki. Rodzice nie domyślali się, że Elena zna prawdę. Myśleli, że ich ukochana córeczka żyje w niewiedzy na temat swojego stanu zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Są wstępne wyniki wyborów prezydenckich. Wielkie zaskoczenie dla milionów Polaków

2. Media: Nieoficjalne informacje o śmierci w czasie głosowania. Kilkanaście przypadków zasłabnięć podczas wyborów
 

Mama dziewczynki trzy dni po śmierci córki odnalazła wiele zapisków, które Elena zdążyła przed śmiercią ukryć w szufladzie. Na karteczkach znajdowały się rysunki przedstawiające całą rodzinę i wiele ciepłych słów dla mamy, taty i młodszego rodzeństwa. Córka zrobiła rodzinie piękną niespodziankę. Słowa dziewczynki były dla nich otuchą w ciężkich chwilach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Ogromny pożar w polskim mieście, w domu były dzieci. Strażakom nie udało się uratować wszystkich domowników
  4. Małgorzata Rozenek skomentowała zdjęcie dwoma słowami. Nie sądziła, że doprowadzi do wielkiej awantury
  5. Ile “wypada” włożyć do koperty dla pary młodej? Kwoty zwalają z nóg
  6. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News