Młody tata wyszedł z córeczką na spacer. Do domu wrócił bez niej, porażające informacje z polskiego miasta

Młody tata wyszedł z córeczką na spacer. Do domu wrócił bez niej, porażające informacje z polskiego miasta Źródło: Pixabay

Córka wyszła razem z tatą na spacer, z którego wrócił tylko mężczyzna. Właśnie ukazały się przerażające informacje o wydarzeniach, które miały miejsce w jednym z polskich miast.

Córka, która ma zaledwie trzy lata, wyszła na spacer wraz ze swoim tatą, z którym na co dzień nie mieszka. Mama dziewczynki nie podejrzewała, że zwykły dzień zamieni się w prawdziwy koszar, a 26-letni mężczyzna wróci ze spaceru bez dziecka. 

Córka wyszyła razem z tatą na spacer. Ojciec wrócił bez dziecka 

W Katowicach 26-letni tata wyszedł na spacer ze swoją 3-letnią córką, z którą nie utrzymuje kontaktu. Mama dziewczynki, myśląc, że ojciec w końcu chce zacząć więcej czasu spędzać z dzieckiem, pozwoliła mu wziąć córkę, aby przeszli się do pobliskiego parku. 

Niestety, po kilku godzinach mężczyzna najprawdopodobniej pojawił się w domu z powrotem, ale bez dziecka. 26-letni ojciec szybko wyszedł, pozostawiając w samotności zrozpaczoną kobietę, która nie miała pojęcia, gdzie znajduje się jej córka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka znalazła się w oknie życia

- Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna, który na co dzień nie mieszka z córką, koło godziny 14.30 zabrał dziewczynkę na świąteczny spacer. Po dwóch godzinach 3-letnie dziecko pozostawił bez żadnych wyjaśnień w „oknie życia” - relacjonuje jeden z policjantów, który zajął się sprawą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

Córka została przebadana przez lekarzy, którzy stwierdzili, że życiu i zdrowiu dziecka nic nie zagraża. Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość dziewczynki. 3-latka po badaniach wróciła do mamy, która nie miała pojęcia, co działo się z dzieckiem przez ten cały czas. Kobieta nie wie także, gdzie przebywa ojciec jej córki. Policjanci szukają 26-letniego mężczyzny, który bez wiedzy i zgody matki oddał dziecko do okna życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Mama nagrała jak uczy synka mówić, ale to reakcja psa zwraca uwagę wszystkich. Niebywałe, płaczemy ze śmiechu
  4. Ogromne zmiany w emeryturach. Wiele osób zyska więcej pieniędzy, są powody do świętowania
  5. Tysiące Polaków ma urządzenia tej firmy w domu. Producent ostrzega, jedno z nich jest wyjątkowo niebezpieczne, grozi im pożar

źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News