Od zawsze czuła, że z jej córką coś jest nie tak. Dopiero po 56 latach odkryła straszną prawdę o niej i złapała się za serce

Od zawsze czuła, że z jej córką coś jest nie tak. Dopiero po 56 latach odkryła straszną prawdę o niej i złapała się za serce Źródło: Archiwum prywatne

Córka została wychowana przez matkę z czułością, choć kobieta zawsze czuła, że z dzieckiem coś jest nie tak. Kiedy po 56 latach jej bliscy odkryli prawdę, nie mogła w to uwierzyć.

Córka zawsze czuła, że nie pasuje do swojej rodziny, ale matka wychowywała ją w zupełnie zwyczajny sposób. Dopiero po 56 latach kobieta odkryła prawdę o tym, dlaczego nie była podobna do swoich bliskich. To zupełnie ją zaszokowało, choć od dawna czuła, że coś jest nie tak.

Córka nie pasowała do ich rodziny, różniło ich zupełnie wszystko

W szpitalu w stanie Oregon w USA tego samego dnia przyszły na świat dwie dziewczynki. Kiedy lekarze oddali dzieci matkom, te od razu poczuły, że coś jest nie tak. Jednak pracownicy szpitala ostatecznie uspokoili dziwne przeczucia kobiet i odesłali je do domu z noworodkami. Kay Rene Reed i DeeAnn Angell trafiły do swoich nowych rodzin, nie czuły się jednak wśród nich komfortowo.

Dziewczynki od zawsze czuły, że różnią się od swoich bliskich. Wyglądały inaczej, miały inny temperament i zachowania. Bardzo ciężko było im dorastać w takim poczuciu osamotnienia, które narastało z roku na rok. Nigdy nie rozmawiały o tym z rodzicami, sądząc, że są po prostu wyjątkowe. Wyjaśnienie tej sytuacji było jednak bardziej skomplikowane, o czym przekonały się po wielu latach.

Córka tak bardzo się wyróżniała, że zwracała uwagę obcych ludzi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prawda wyszła na jaw dopiero po 56 latach. Do brata jednej z dziewczyn zadzwoniła kobieta, która twierdziła, że wie ciekawe rzeczy na temat jego siostry. Wyznała, ze znała ich matkę, a teraz jest sąsiadką innej rodziny, w której prawdopodobnie wychowuje się jej biologiczna córka. Na dowód przesłała zdjęcia kobiety, której rysy twarzy były bardzo podobne do ich rodziny.

Dzisiaj grzeje: 1. Myślała, że na USG widzi dziecko puszczające bańkę. Lekarz przekazał jej druzgocącą prawdę
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Kay Rene oraz DeeAnn zdecydowały się na testy DNA, które potwierdziły tę szokujące informację. Kobiety zostały zamienione w szpitalu i całe życie mieszkały z obcymi ludźmi. Pracownicy placówki, w której przyszły na świat, prawdopodobnie byli świadomi swojej pomyłki, lecz zataili ją przed rodzicami. Zamienione córki zdecydowały, że nie będą wywracać swojego życia do góry nogami. Postanowiły, że ich rodziny to te, z którymi spędziły całe dotychczasowe życie. Mimo to, kobiety bardzo zbliżyły się do siebie i zostały przyjaciółkami, a ostatnio obchodziły wspólnie urodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: Facebook

Następny artykuł