Córka zginęła w tragicznych okolicznościach. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" przeszła przez wielkie cierpienie

Córka zginęła w tragicznych okolicznościach. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" przeszła przez wielkie cierpienie Źródło: kadr z filmu "Kogel Mogel"

Gwiazda popularnego filmu "Kogel-mogel" przeżyła tragedię, po której załamałaby się każdy z nas. Fatalny w skutkach wypadek odebrał jej to, co najważniejsze. Ukochana córka aktorki straciła życie. Kobieta przeszła przez wielkie cierpienie, nigdy nie pogodziła się z utratą jedynaczki. Powód zdarzenia był przerażający.

Po premierze kultowego filmu "Kogel-mogel" Grażyna Błęcka-Kolska stała się jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Główna rola w firmie Romana Załuskiego otworzyła jej drzwi do ogromnej kariery. Młoda gwiazda została doceniona także przez krytyków i opinię publiczną. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród za doskonałe kreacje aktorskie. Gdy została żoną reżysera, Jana Jakuba Kolskiego, zaczęła coraz częściej bywać na szklanym ekranie. Niestety, sukces w życiu zawodowym został przyćmiony przez osobistą tragedię.

Córka gwiazdy "Kogel-mogel" przeżyła ogromną tragedię

Grażyna Błęcka-Kolska i jej mąż, Jan Jakub Kolski, doczekali się jednego dziecka. Zuzanna była oczkiem w głowie swoich rodziców. Młoda dziewczyna była niezwykle zdolna. Studiowała media współczesne na Uniwersytecie Westminster w Londynie. Była krok od osiągnięcia swoich marzeń. Wkrótce miała bronić pracy magisterskiej dotyczącej relacji gwiazd filmowych i paparazzi. Dziewczyna unikała fleszy i żyła z dala od świata show-biznesu. Nie chciała, by postrzegano ją wyłącznie przez pryzmat uzdolnionych rodziców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zuzanna nagrywała świetne filmy, śpiewała i robiła doskonałe zdjęcia. Odziedziczyła wszystkie talenty Kolskiego i Błęckiej-Kolskiej. Nikt nie spodziewał się, że krótkie odwiedziny u rodziców w Polsce zakończą się tragedią, które na zawsze odmieni życie państwa Kolskich. Grażyna Błęcka-Kolska, wraz z córką i jej przyjaciółką postanowiła udać się na festiwal filmowy. W pewnym momencie aktorka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię. Samochód przewrócił się na bok i wylądował na poboczu. Zuzanna została poważnie ranna.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Dzieci pierwszego września wrócą do szkół? Wiemy kiedy zapadnie ostateczna decyzja

23-latka trafiła do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Lekarze rozpoczęli intensywną walkę o jej życie. Niestety, nie udało się. Mimo natychmiastowej operacji dziewczyna zmarła. Grażyna Błęcka-Kolska przeszła przez okropne cierpienie. Straciła jedyne dziecko i musiała przejść przez bolesny proces sądowy. Za spowodowanie tragicznego wypadku została skazana na pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Za kilka dni minie sześć lat od śmierci jej córki. Aktorka do tej pory nie pogodziła się z tym, co się stało. Ból i rozpacz tłumi, ciężko pracując.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Nowy podatek od stycznia 2021 roku. Na zakupach zapłacimy wszyscy bez wyjątku
  8. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  9. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska

Źródło: Viva!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News