13-letnia córka uczyła mamę tańczyć. Chwilę później doszło do największej tragedii

13-letnia córka uczyła mamę tańczyć. Chwilę później doszło do największej tragedii Źródło: arembowski/ Pixabay

Córka spędzała czas ze swoją mamą w mieszkaniu. 13-letnia dziewczynka pokazywała, jak tańczyć. Wtedy doszło do ogromnej tragedii. Nikt nie może pogodzić się z tym, co wydarzyło się tego tragicznego dnia.

Córka spędzała czas z mamą, gdy doszło do czegoś nieprawdopodobnego. Całe zdarzenie rozegrało się tak szybko, że pomoc, która pojawiła się na miejscu, nie uratowała dziewczynki. Ciężko pogodzić się z wydarzeniami, do których doszło w Chicago w Stanach Zjednoczonych. 

Córka uczyła mamę tańczyć, gdy doszło do tragedii

W zeszłym tygodniu na ulicach Chicago w Stanach Zjednoczonych dochodziło do porażających scen. Na ulicach miasta miała miejsce seria strzelanin, podczas której doszło do śmierci 13 osób, w tym pięciorga dzieci. 102 osób z ranami postrzałowymi trafiło do szpitala. Córka i mama w tym czasie miały być bezpieczne w domu. 

Córka pokazywała mamie, jak tańczyć. 13-letnia Amaria Jones wykorzystywała układy taneczne z aplikacji Tik Tok. Nic nie zapowiadało, że właśnie w tym momencie dojdzie do ogromnej tragedii. W jednej chwili kula została wystrzelona w okno mieszkania, w którym znajdowała się rodzina Jones, kula przebiła okno i telewizor i trafiła w szyję dziewczynki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Córka nie żyje. Policja poszukuje sprawcy zdarzenia 

- Pokazywała mi ten taniec na TikToku. Odwróciłam się i szukałam jej, a ona leżała na ziemi, wyciągnęła jedną rękę, a drugą trzymała się za szyję. Ostatnie co mam przed oczami to krew tryskająca z jej szyi - przekazała pogrążona w żałobie matka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne alerty dla aż 9 województw, wysokie zagrożenie zdrowia i życia. Żywioł ponownie uderzy

2. W Polsce ogłoszono II stopień alarmowy. O decyzji poinformował premier Morawiecki, co oznacza?

Córka została pilnie przewieziona do szpitala. Amaria Jones była w stanie krytycznym. Niestety, lekarzom nie udało się uratować jej życia. W mediach pojawił się apel matki dziewczynki, by osoba, która strzelała, oddała się w ręce policji. Na razie nie wiadomo, kto oddał śmiertelny strzał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W słoiku z miodem pojawiła się biała piana. Świadczy ona tylko o jednym, ale niestety sporo osób w takim momencie popełnia kosztowny błąd
  2. Dramat dwóch polskich sportsmenek. Zostały potrącone przez samochód, teraz walczą o życie i zdrowie. Dramatyczny apel o pomoc, liczy się każda złotówka
  3. Pielęgniarka opiekująca się zakażonymi w DPS-ie przerwała milczenie. Porażające sceny, trudno uwierzyć, do czego doszło
  4. Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki
  5. Dramat dwóch polskich sportsmenek. Zostały potrącone przez samochód, teraz walczą o życie i zdrowie. Dramatyczny apel o pomoc, liczy się każda złotówka
  6. Ważny apel ministerstwa zdrowia do wszystkich Polaków. Nie chodzi o koronawirusa

Źródło: TVP INFO

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News