Kupił córce pierwsze auto. W schowku znalazł list, gdy go przeczytał, nie mógł przestać płakać

Kupił córce pierwsze auto. W schowku znalazł list, gdy go przeczytał, nie mógł przestać płakać Źródło: Unsplash/Wassim Chouak

Jego córka miała dostać w ramach prezentu swój pierwszy samochód od ojca. Gdy w końcu natrafił na odpowiedni pojazd, w środku znalazł listy. Po jego przeczytaniu, wzruszył się do łez.

Córka miała otrzymać od ojca wyjątkowy prezent. Po tym, jak zdała prawo jazdy, chciał jej kupić pierwszy samochód. Mężczyzna poświęcił mnóstwo czasu na znalezienie na rynku wtórnym pojazdu, który spełni jego wymagania. Musiał się mieścić w budżecie, a także być bezpieczny. Nie spodziewał się tego, co znajdzie w środku.

Kupił auto dla córki, znalazł w schowku list

Kevin Duke znalazł w schowku kopertę zaadresowaną "do nowego właściciela" auta. Gdy go wyjął, w środku znajdował się długi list, napisany przez poprzednią właścicielkę pojazdu. Okazuje się, że miał on dla niej wartość sentymentalną, ale z powodu swojej sytuacji finansowej była zmuszona go sprzedać.

Kobieta, która wcześniej jeździła tym samochodem, straciła wszystkie swoje dzieci w pożarze domu. To auto przypominało jej o spędzonym z nimi czasie. W tym samochodzie jeździła na wycieczki z dzieciakami, zmieniała im pieluchy i wspólnie słuchała muzyki. Niektóre elementy auta stanowiły swego rodzaju pamiątkę, jak np. wgniecenie na błotniku, które było śladem po nauce jazdy rowerem przez jedną z dziewczynek. Na samym końcu, była właścicielka zaznaczyła, że pozbywa się pojazdu, gdyż potrzebowała pieniędzy na zorganizowanie pogrzebów swoich bliskich. Liczy na to, że jeszcze kiedyś auto do niej wróci.

Ostatecznie córka nie dostała auta, ale raczej nie będzie miała tego ojcu za złe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy Kevin Duke przeczytał ten list, głęboko się wzruszył, nie mógł przestać płakać. Zebrał swoich przyjaciół i zorganizował zbiórkę, żeby zwrócić z powrotem samochód właścicielce. Dzięki publikacji listu więcej osób dowiedziało się o tej historii. Z pomocą przyjaciół, udało mu się zrobić wyjątkowy prezent.

Dzisiaj grzeje: 1. Złe wiadomości dot. emerytur. Prezydent wycofał się na ostatniej prostej

2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

Kobieta była w szoku, gdy zobaczyła z powrotem swoje auto, popłakała się ze szczęścia. Po wszystkim zrobiono pamiątkowe zdjęcie, ze wszystkimi darczyńcami, oraz samą właścicielką.

fot. Facebook/Kevin Duke

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Ogromny dramat, morze łez, totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować
  4. Beagle podbiegł do łóżeczka małego dziecka. Chwilę potem stało się niepojęte, mama musiała od razu zareagować
  5. Pitbull zapłodnił husky. Ich szczeniaki wyglądają oszałamiająco, to nie jest fotomontaż
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News