7-latka miała mieć tylko rutynowy zabieg. Minutę później już nie żyła, rodzina błaga o pomoc

7-latka miała mieć tylko rutynowy zabieg. Minutę później już nie żyła, rodzina błaga o pomoc Źródło: facebook.com Sherri D Greene Davenport

Ich córka była okazem zdrowia, a to miał być jedynie rutynowy zabieg. Niestety, wszystko skończyło się zupełnie inaczej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Dziewczynka nagle zmarła.

7-letnia córka nigdy nie sprawiała im większych problemów wychowawczych. Była grzeczna, pilnie się uczyła, miała kolegów i koleżanki, a ponadto, nigdy nie zmagała się z żadnymi poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Gdy zatem specjaliści poinformowali rodziców o konieczności przeprowadzenia rutynowego zabiegu, nie bali się nawet przez moment. Żadne jednak nie podejrzewało, że chwile przed operacją są dla nich ostatnimi, jakie spędzą z córką. Taki dramat trudno sobie wyobrazić.

Córka miała przejść  rutynowy zabieg. Minutę później już nie żyła, rodzina błaga o pomoc 

7-letnia Paisley Cogsdill z Karoliny Południowej od dnia urodzenia była prawdziwym okazem zdrowia, a jedynym problemem, który nie dawał jej spokoju było chrapanie. Specjaliści uspokoili jednak rodziców , że w takim wypadku konieczny jest jedynie rutynowy zabieg usunięcia migdałków, który nie jest niczym niebezpiecznym oraz, że poddawanym jest mu wiele dzieci w podobnym wieku. Nikt z bliskich 7-latki, ani ona sama, nie przejmował się operacją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie bała się operacji. Była uśmiechnięta i szczęśliwa. Wszystko było w porządku, nie bała się - wspomina załamana babcia 7-letniej Paisley Cogsdill. Choć zabieg przebiegł pomyślnie już minutę później dziewczynka przestała oddychać, a mimo natychmiastowej reakcji lekarzy, 7-latka zmarła.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielu Polaków pogrążonych w żałobie. W tragicznym wypadku zginął 25-letni Dominik

2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

Do tragedii doszło w miniony piątek, a specjaliści wciąż nie potrafią ustalić, dlaczego doszło do zatrzymania akcji serca. Bliscy Paisley są zdruzgotani całą sytuacją, starając się dociec prawdy o jej nagłej śmierci. W międzyczasie utworzono w sieci zbiórkę, w której poproszono wszystkich o finansowe wsparcie. Fundusze zostaną w całości przekazane na godny pochówek dla małej. W zaledwie 4 dni udało się zebrać blisko 40 tysięcy, jednak jedyne, czego teraz chcieliby rodzice 7-latki, to poznać prawdę o jej śmierci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy 
  2. Kamil Stoch został zapytany, kiedy zakończy karierę. Zadziwiająca odpowiedź polskiego skoczka
  3. Kelnerka spojrzała na napiwek i nogi się pod nią ugięły. Natychmiast wybiegła z restauracji
  4. Ile widzisz koni na obrazku? Odpowiedź wyjawia ukrytą prawdę na twój temat
  5. Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News