Uwiódł córkę i wziął z nią ślub. Wcześniej kłóciła się z siostrą o pierwszeństwo do stosunku

Uwiódł córkę i wziął z nią ślub. Wcześniej kłóciła się z siostrą o pierwszeństwo do stosunku Źródło: facebook.com

Córka została uwiedziona przez swojego 40-letniego ojca i postanowiła ukoronować związek ślubem. Okazało się, że fantazja o kazirodczym związku nie wynikała tylko z chęci mężczyzny. To jego córka przedtem kłóciła się z przyrodnią siostrą o to, czy uda się jej zawieść ojca do łóżka przed nią.

Córka i ojciec poznali się w momencie, w którym Samantha Kershner miała 17 lat. Ich relacja od samego początku różniła się znacząco od związku, jaki powinien łączyć ojca i dziecko. Szybko między nimi pojawiło się napięcie seksualne, a ojciec zaczął interesować się swoją córką, jak partnerką. Jego bliska też nie była zresztą dłużna — zakładała się z przyrodnią siostrą o to, która prędzej zaprowadzi ich wspólnego ojca do łóżka.

Córka chciała pójść do łóżka ze swoim ojcem. Mężczyzna także był zainteresowany

Normalne, zdrowe relacje między córką i ojcem utrzymywały się przez czas około trzech lat. Wtedy to przyrodnia siostra Samanty zaczęła fantazjować o seksie z ojcem. Dziewczyna zwierzyła się ze swojej fascynacji 40-letnim Travisem Fieldgrovem i postanowiła podzielić się ze swoją bliską o tym, co sądzi o ich wspólnym tacie.

Dziewczęta założyły się o to, kto jako pierwszy uwiedzie ojca. Okazało się, że Amerykanin podświadomie fantazjuje o Samanthcie i to właśnie z nią stworzył potajemny związek, który potem próbowali uregulować względem prawa poprzez małżeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prawda wyszła na jaw

Kiedy para zaczęła mieszkać razem, matka dziewczyny zgłosiła sprawę na policję. Na początku zatrzymali Samantę, która zwierzyła się z tego, że fascynowała seksualnie ojcem i nie widzi nic złego w tym, że chciała z nim stworzyć związek. Wtedy też 21-latka zwierzyła się służbom z zakładu sprzed lat, który ostatecznie wygrała.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. Co najmniej 13 Polaków nie żyje. Ponad 122 zostało rannych

Większe problemy z prawem stanowczo miał ojciec-mąż dziewczyny. Służby zarzuciły mu kazirodztwo i skazały na dwa lata więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Kobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach serce jej męża pękło na pół
  4. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala
  5. Pożyczyła od chłopaka pieniądze. Niedługo później zachował się poniżej pasa, dziewczyna nie potrafi mu wybaczyć

Źródło: KHGI-TV

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News