Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami

Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami Źródło: .

Ich 14-letnia córka była zdrową nastolatką. Nie wyróżniała się na tle rówieśników swoim sposobem życia. Mimo to pewnej nocy zmarła we własnym łóżku, a prawda o tej tragedii okazała się straszna.

Córka tej pary nie cierpiała na żadne przewlekłe ani poważne choroby. Nie była też uzależniona od szczególnie niebezpiecznych i nieodpowiednich substancji. Po prostu pewnej nocy zmarła we własnym łóżku. Rodzice byli w szoku, gdy na sekcji zwłok wyszło na jaw, jakie były prawdziwe przyczyny jej śmierci.

Była normalną nastolatką. Nawyk popularny wśród jej rówieśników doprowadził ją do zguby

Le Thi Xoan z Haoni miała zaledwie 14 lat. Nie wyróżniała się niczym szczególnym na tle innych nastolatków. Żyła podobnie do nich, chodziła do szkoły, a swój wolny czas spędzała w gronie przyjaciół lub przed komputerem. Podobnie jak rówieśnicy, była uzależniona jedynie od swojego smartfona. Nie rozstawała się z nim na krok.

Przed ekranem komórki spędzała godziny, pisząc na Messengerze, czy też przeglądając internet. W związku z tym kwestią czasu było, aż jej telefon zacznie mieć problemy z baterią. Urządzenie wymagało często ładowania, dlatego nastolatka robiła to z reguły w nocy, co niestety później okazało się dla niej zgubne.

Rodzice byli w szoku, gdy dowiedzieli się, jak zmarła jej córka

Pewnej nocy, gdy rodzice weszli do pokoju Le Thi, z przerażeniem spostrzegli, że ich córka nie daje oznak życia. Wpadli w prawdziwą rozpacz, ale nie mogli zrozumieć, jak doszło do tego, że zdrowa 14-latka zmarła tak nagle. W związku z bardzo niejasnymi okolicznościami śmierci, policja zleciła wykonanie sekcji zwłok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu rodzice otrzymali wyniki pośmiertnych badań. Okazało się, że do zgonu doszło z powodu porażenia prądem. Z początku para zachodziła w głowę, jak jej córka mogła otrzymać śmiertelny ładunek elektryczny we własnym łóżku. Wtedy też spostrzegli jedną rzecz, na którą wcześniej zupełnie nie zwracali uwagi.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazała jeść synkowi z psiej miski. Wszystko nagrała i wysłała teściowej z obrzydliwym komentarzem
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Okazało się, że gdy na kablu od ładowarki telefonu Le Thi zdarła się izolacja, nastolatka zakleiła ją zwykłą, przezroczystą taśmą klejącą. Niestety, to prowizoryczne zabezpieczenie nie spełniło swojego zadania. Gdy wzięła do ręki telefon, została porażona prądem przez zwarcie, które spowodował przetarty kabel. Ładunek okazał się wystarczający do zatrzymania jej funkcji życiowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News