Dziewczynki miały tylko 2 i 3 lata. Straszne, młoda mama pozostawiła swoje córki na pewną śmierć

Dziewczynki miały tylko 2 i 3 lata. Straszne, młoda mama pozostawiła swoje córki na pewną śmierć Źródło: Unsplash/cocoparisienne

Córka została sama, razem z młodszą o rok siostrą. Obie zostały zostawione na pewną śmierć, a wszystko przez lekkomyślność matki. Gdy kobieta wróciła, było już za późno.

Córka 27-latki umierała w męczarniach, wraz z nią była też jej młodsza siostra. Matka zachowała się skrajnie nieodpowiedzialnie i doprowadziła do śmierci swoich dwóch pociech.

Jej córka została pozostawiona na pastwę losu

27-letnia Australijka Kerri-Ann Conley, popełniła ogromny błąd. W ostatnim czasie Australia zmaga się z falą upałów, które doprowadziły do śmierci 6 osób i pożarów, które spustoszyły wiele hektarów. Służby wyjątkowo uczulają przez to, aby nie zostawiać zwierząt i dzieci w samochodach na parkingu. Kerri-Ann Conley nie zastosowała się niestety do tych zaleceń.

Kobieta zostawiła auto na parkingu, zostawiając dzieci w rozgrzanym aucie, kiedy na zewnątrz panowała temperatura wynosząca 31 stopni Celsjusza. Nagrzany samochód, który w trakcie postoju nie był uruchomiony, więc nie działała w nim klimatyzacja, mógł mieć w środku temperaturę nawet o 20 stopni wyższą. W takich warunkach trudno o przeżycie osoby dorosłej, a co dopiero 2-letniej dziewczynki i jej rok starszej siostry.

Dziewczynki nie miały najmniejszych szans

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według informacji mediów, obie dziewczynki mogły siedzieć w aucie nawet przez 7 godzin. Gdy kobieta przyszła na miejsce, zobaczyła, że jej dzieci umierają. Próbowała podjąć walkę o ich życie, reanimując je i chłodząc zimną wodą. Niestety, było już za późno, żeby uratować obie dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Gdy lekarze przyjechali na miejsce, niemal od razu stwierdzili zgon. Kobieta nie tylko przeżywa osobistą tragedię, ale poniesie też konsekwencje prawne. Postawiono ją przed sądem i postawiono zarzut morderstwa. W australijskim stanie Queensland niedawno rozszerzono definicję zarzutu morderstwa o "lekkomyślność wobec życia ludzkiego". Ponadto okazało się, że 27-latka posiadała narkotyki, za co również odpowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News