Nadała córce nietypowe imię. 5-latka przechodzi teraz przez piekło, śmieją się z niej nawet dorośli

Nadała córce nietypowe imię. 5-latka przechodzi teraz przez piekło, śmieją się z niej nawet dorośli Źródło: pexels

Córka pewnej kobiety otrzymała niezwykle oryginalne imię, co przyczyniło się do wielu problemów. Dziewczynka, choć ma zaledwie 5 lat, jest nieustannie wyśmiewana, nie tylko przez inne dzieci, ale również przez dorosłych. Mama nie potrafi zrozumieć, dlaczego ludzie tak reagują.

Córka Izy nie może żyć spokojnie z uwagi na swoje niestandardowe imię. Jak wiadomo, przyszli rodzie mają najróżniejsze pomysły w kwestii tego, jak będzie nazywać się ich pociecha, a niektórzy potrafią posunąć się naprawdę daleko. W tym przypadku dziewczynka otrzymała imię, które każdemu kojarzy się ze sklepem. 

Jej córka przechodzi piekło. Wszystko przez nietypowe imię  

Iza jeszcze szczęśliwą mamą 5-latki i żoną Brytyjczyka. Wraz ze swoją rodziną mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii. Właśnie to przyczyniło się do decyzji rodziców o wyborze nietypowego imienia dla dziecka. Choć za granicami naszego kraju nie budzi żadnego poruszenia, gdy tylko Iza z bliskimi zawita w Polsce, jej córka staje się obiektem kpin, nawet ze strony dorosłych. 

Wszystko dlatego, że dziewczynka ma na imię Zara, co w naszym kraju kojarzy się prawie każdemu ze znaną siecią sklepów z odzieżą. Mama 5-latki wyznaje, że na wyspach jest to często używane imię i zupełnie nikogo nie dziwi. W Polsce jednak jej córka nie może być spokojna, bowiem pod jej adresem wciąż padają zgryźliwe docinki i komentarze, które teoretycznie mają być zabawne, ale zupełnie takie nie są. 

- Gdzie nie pójdę, to słyszę głupie komentarze. „A skąd ta sukieneczka? Pewnie z Zary”. „Powinna mieć zniżkę na ciuchy”. „Dobrze, że nie Biedronka”. Naprawdę strasznie zabawne. Ludzie pokazują swoją ciemnotę i ranią niewinne dziecko - tłumaczy Iza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

5-latka wstydzi się przedstawić 

Koszmar, z jakim zmaga się 5-latka doprowadził do tego, że gdy tylko ta zawita w Polsce, wstydzi się komukolwiek przedstawić. Zara nie rozumie, dlaczego inni naśmiewają się z jej imienia, dlatego świadomie rezygnuje z jego podawania. Co więcej, poprosiła swoją mamą by ta, gdy zwraca się do niej przy Polkach, mówiła Zosia, a nie Zara. Iza próbowała wytłumaczyć córce, że w jej imieniu nie ma nic złego, jednak dziewczynka tak bardzo cierpi, że nie zamierza zmieniać swojego zdania. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z największych gwiazdorów TVN pokazał się z partnerem w łóżku. Podpis pod zdjęciem rozwścieczy tysiące Polaków
  2. Żona gwiazdora TVP opublikowała wstrząsający wpis. Fanów zatkało
  3. To namiesza wśród katolików? Po latach ujawnią prawdę o odejściu Benedykta XVI
  4. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata

Źródło: popularne 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News