Nagranie z ukrytej kamery ją zdruzgotało. Córka w końcu zobaczyła, co opiekunka wyrabia z jej 94-letnią mamą, okrutne

Nagranie z ukrytej kamery ją zdruzgotało. Córka w końcu zobaczyła, co opiekunka wyrabia z jej 94-letnią mamą, okrutne Źródło: youtube.com EnGiEl _com

Córka zamontowała ukrytą kamerę, by na własne oczy przekonać się, co robi opiekunka jej 94-letniej mamy. Gdy przeglądała zarejestrowany materiał, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Prawdziwy koszmar nie mieści się w głowie.

Córka 94-letniej kobiety postanowiła wynająć dla niej opiekunkę. Szybko jednak zaczęła podejrzewać, że coś może być nie tak. By upewnić się w swoich przekonaniach lub zupełnie je odrzucić, postanowiła zamontować ukrytą kamerę. Przeglądając taśmy, miała nadzieję, że tym razem intuicja ją zawiodła, a jej mama trafiła w możliwie najlepsze ręce. Niestety, było inaczej. 

Kamera nagrała, co opiekunka robi z 94-letnią staruszką. Córka kobiety w końcu poznała prawdę 

W serwisie YouTube na kanale EnGiEl _com już jakiś czas temu zostało opublikowane krótkie nagranie z ukrytej kamery. Zamieściła je pewna kobieta, której 94-letnia mama chorowała na Alzheimera. Ponieważ staruszka wymagała ciągłej opieki, córka postanowiła wynająć kogoś, kto będzie z nią przez cały czas i zadba o wszystkie jej potrzeby. Była przekonana, że znalazła idealną osobę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie minęło wiele czasu, a sąsiedzi zaczęli informować ją o podejrzanych dźwiękach dobiegających z mieszkania, w którym przebywała 94-latka i jej opiekunka. By wiedzieć, co pod jej nieobecność dzieje się w domu, córka staruszki zamontowała w pokoju ukrytą kamerę. Gdy obejrzała zarejestrowany materiał, natychmiast opublikowała go w mediach, by przestrzec inne osoby. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w Warszawie, autobus spadł z wiaduktu. Napływają wiadomości o ofiarach śmiertelnych

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

Na nagraniu widać, że opiekunka nie tylko nie zajmuje się schorowaną 94-latką, ale też stosuje wobec niej przemoc fizyczną i najprawdopodobniej psychiczną. Kobieta szturcha ją, uderza i kopie, nie okazując przy tym żadnych emocji. Tymczasem bezradna staruszka siedzi na rogu kanapy, próbując przetrwać koszmar, jaki ją spotkał. Córka od razu zwolniła tyrankę, a sprawę nagłośniła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Kondolencje napływają ze wszystkich stron. Nowotwór niestety okazał się nie do pokonania, nie żyje Karolina Bojarska
  4. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  5. Zostały jej tylko 4 godziny życia. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nie wierzyła, że zdąży tuż przed śmiercią
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News