Skorzystała z laptopa ojca i zamarła. Widoku nie zapomni do końca życia

Skorzystała z laptopa ojca i zamarła. Widoku nie zapomni do końca życia Źródło: Unsplash.com Christian Wiediger

Córka poprosiła swojego tatę, aby użyczył jej laptopa. Gdy zalogował się na jego komputerze, natrafiła na plik, na który natrafić nie powinna. Tego, co zobaczyła nie będzie w stanie wyrzucić z pamięci do końca życia.

Córka tego mężczyzny już od dłuższego czasu nie mieszka z rodzicami, ale stara się ich często odwiedzać. Po jednym z rodzinnych obiadów zapytała, czy może skorzystać z komputera taty, miała nadzieję, że znajdzie fotografie z rodzinnej imprezy. Dostała zgodę, ale nie wiedziała, że to, co zobaczy, zostanie w jej pamięci do końca życia. Kobieta wolałaby to wyrzucić z głowy.

Córka odkryła na laptopie ojca coś, czego nie powinna znaleźć

Podczas przeszukiwania dysku natknęła się na coś zgoła innego. Znalazła zdjęcia z imprezy, ale zupełnie innego typu (na szczęście nierodzinnej). Okazało się, że ich rodzice są swingersami, czyli parą, która jest w niemonogamicznej relacji seksualnej. Byłą zszokowana nie tylko dlatego, że zobaczyła rodziców w niedwuznacznej sytuacji, ale także, że pamiętała, jakie poglądy wpajali jej od małego.

Przez cały okres dojrzewania, rodzice wpajali jej katolickie wartości dotyczące życia seksualnego. Mówili, że łóżko należy dzielić tylko z najbliższymi. Ponadto jej matka lubowała się w sprawdzaniu jej znajomych i interweniowania w szczególnych momentach. Raz nawet rozbili jej związek. Z tego powodu teraz czuje się oszukana.

- Jak można uprawiać seks z przypadkowymi osobami i chodzić do kościoła? Nie wytrzymałam i zawołałam ich, pokazując, co znalazłam. Zrobiła się straszna awantura. Nie wytrzymałam. Jak tak można, hipokryci. Powiedziałam im, co to tym myślę. Mama prosiła, żebym nikomu nie mówiła. [...] Jak można udawać najbardziej cnotliwych ludzi, a potem bawić się w takie rzeczy - pisała internautka.

Swoją historią podzieliła się z internautami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka sama przyznała, że nie jest dla niej największym problemem to, jakie życie erotyczne prowadzą jej rodzice, a to, że przekazywali jej zupełnie inne poglądy, niż sami wyznawali. Swoją historię opisała na forum Wirtualnej Polski Kafeteria. Internauci byli w szoku, wiele osób zastanawiało się nad przyczynami takiej sytuacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeszedł poważny udar, ostatecznie przegrał walkę o życie. Kibicowało mu wielu Polaków, nie żyje znany polski dziennikarz
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

- Mylisz pewne pojęcia. Przede wszystkim twoi rodzice robili wszystko, aby ich osobiste podejście do seksu nie wpłynęło na twoje wychowanie. Potrafili oddzielić ich zachowania seksualne od kwestii wychowania dziecka. Zrobili wszystko, aby ukształtować cię na osobę o wykształconym kręgosłupie moralnym. Jest różnica pomiędzy świadomym wyborem pewnego stylu życia przez dorosłe osoby a demoralizowaniem - napisał użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Małe dziecko chciało wybudzić pitbulla. Kiedy się obudził, wydarzyło się niespodziewane
  4. Narzeczony zmarł tuż przed ślubem w wypadku. Przyszła żona nie odwołała sesji ślubnej, ich "wspólne" zdjęcie odbiera mowę
  5. Koroniewska pokazała za dużo, dopatrzyli się "szczegółu" w okolicach bikini. Reakcja jej męża wbija w fotel
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News