Świeżo upieczony tata, 72-letni Karol Strasburger, wydała apel w sprawie dziecka. Powalająca wiadomość o małej córeczce

Świeżo upieczony tata, 72-letni Karol Strasburger, wydała apel w sprawie dziecka. Powalająca wiadomość o małej córeczce Źródło: YouTube / tvnpl

Córka Karola Strasburgera jest obecnie największym szczęściem gwiazdora oraz jego znacznie młodszej żony. W ostatnim czasie wielu krytyków sugerowało jednak, że prezenter jest już za stary na rodzicielstwo. Strasburger ostatecznie skomentował więc podobne zarzuty oraz zaapelował do swoich fanów.

Córka 72-letniego Karola Strasburgera oraz jego 35-letniej żony tuż po narodzinach stała się bohaterką licznych, medialnych doniesień. Redakcje w wyjątkowy sposób zainteresowały się losem malutkiej Laury głównie ze względu na wiek jej ojca. Krytycy twierdzili, że prezenter zbyt późno zdecydował się na dziecko, przez co może nie zdążyć się nim nacieszyć. Teraz 72-letni celebryta wydał specjalny apel dotyczący swojej małej córeczki i całej tej sprawy.

Córka Karola Strasburgera zwróciła uwagę wielu internautów 

Podobne twierdzenia zdecydowanie nie przekonują samego Strasburgera. W rozmowie z "Na żywo" gwiazdor odpowiedział na nie, jednocześnie wystosowując apel do fanów o przemyślane decydowanie się na potomka. Wiadomości o dziewczynce wielu mogą zaskoczyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sytuacja, w której się znalazłem, wynikała ze świadomej decyzji. To nie przypadek. Posiadanie dziecka musi być przemyślane. Widzimy, co się dzieje, gdy ludzie są zaskoczeni tym stanem. "I co teraz mam zrobić?" - jest panika, gdy dowiadują się, że będą rodzicami. To byłoby dla mnie nie do przyjęcia. (...) Odkładałem to. Tu rola w filmie, w serialu, jeszcze jeden spektakl. I jeszcze wypad na narty. Nie można być z dzieckiem i jednocześnie na stoku - powiedział Karol Strasburger.

Prezenter wierzy, że podjął dobrą decyzję

Co ciekawe, prezenter zaznaczył też w swojej wypowiedzi, że jego przykład daje wielu osobom pozytywny wzór, ale także dużą nadzieję.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

- Nie zwracam uwagi na złośliwe komentarze. Widzę raczej więcej debat, które nastąpiły za moim przykładem. O tym, że ludzie dojrzali, po sześćdziesiątce, jednak jeszcze się do czegoś nadają. Nie muszą być skazani na starość. Mogą żyć pełnią, kochać się, mieć dzieci. Może mój przykład to taka mała cegiełka do zmiany podejścia społeczeństwa? Moje późne ojcostwo widzę jako rzecz pozytywną. Posiadam teraz wszystko, co potrzebne. Problem polega na tym, by mieć jak najwięcej czasu i zdrowia - stwierdził Strasburger.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompot z suszu powinniśmy pić również w inne dni w roku. Tradycyjny napój pełen zdrowych składników
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News