5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów Źródło: Facebook

Córka była uroczą, grzeczną dziewczynką, która właśnie zaczynała swoją przygodę z edukacją. Rodzice byli jednak w szoku, gdy dziecko wyszło ze szkoły. Nie mieli pojęcia, co mogło się stać.

tej pary jest wyjątkowo słodką osóbką o anielskiej buzi. Gdy nadszedł czas pójścia do szkoły była zachwycona. Z radością wyruszyła do placówki. Po kilku godzinach rodzice pojechali po swoją pociechę, ale nie spodziewali się, że ujrzą coś takiego. Postanowili, że uwiecznią to na zdjęciu.

Córka poszła do szkoły z radością. Gdy wyszła rodzicom opadły szczęki

Lucie i jej mama Jillian Falconer mieszkają w Szkocji, gdzie rok szkolny zaczyna się wcześniej w Polsce. Tam dzieci właśnie rozpoczynają swoją naukę. Tak samo jak ta rezolutna 5-latka. Dziewczynka chętnie wyruszyła do szkoły, a rodzice uwiecznili tę chwilę na zdjęciu. Dziewczynka stoi na nim z uśmiechem, włosy ma schludnie upięte spinką z kokardką, a mundurek leży na niej jak ulał. Tak wyszykowana zniknęła w budynku placówki na kilka godzin.

Po zakończeniu zajęć Jillian przecierała oczy ze zdumienia. Lucie wyglądała zupełnie inaczej niż wcześniej tego samego dnia. Nieco przestraszona próbowała podpytać dziewczynkę, co robiła w szkole, ale ta odparła tylko, że zwyczajnie bawiła się z przyjaciółmi. Mama postanowiła po raz kolejny zrobić córce zdjęcie, aby porównać je z poprzednim. Efekt jest piorunujący.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie dziewczynki szybko zdobywa popularność w internecie

Na drugim zdjęciu Lucie wygląda zupełnie inaczej. Ma zmęczoną twarz, skołtunione włosy sterczą jej na wszystkie strony, a kokardka wisi gdzieś z boku. Sweterek od mundurka ledwo trzyma się na jej ramionach, a podkolanówki opadają niemal do kostek. Biała koszula, wcześniej wyprasowana i włożona w spódniczkę, jest wygnieciona i powyciągana. Córka Jillian wygląda na nim co najmniej jak po intensywnym wysiłku fizycznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat podał tragiczne informacje o polskich pięcioraczkach. Dramat rodziny trwa
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Mama uznała, że porównanie zdjęcia przed i po szkole jest niezwykle zabawne. Umieściła je w swoich mediach społecznościowych, ale chyba nie spodziewała się aż takiego odzewu ze strony internautów. Ci dali jej mnóstwo reakcji i komentarzy, a do tego zaczęli przesyłać fotografie dalej. Jej córka szybko stała popularna w sieci, choć prawdziwy powód, dla którego tak wygląda, nadal pozostaje tajemnicą.

(Fot. Facebook.com/Barrhead News)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. Andrzej po 3 latach zamieszkał z dziewczyną. Poznał jej nawyki i teraz brzydzi się z nią nawet spać

Źródło: Mamadu

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News