Bezduszni rodzice pozwolili, by ich malutka córeczka umarła z głodu. Prawda o jej ostatnich chwilach przyprawia o ciarki

Bezduszni rodzice pozwolili, by ich malutka córeczka umarła z głodu. Prawda o jej ostatnich chwilach przyprawia o ciarki Źródło: Pixabay.com Pezibear

Córka tej pary umierała w strasznych męczarniach, rodzice nie zareagowali na cierpienie dziewczynki. Policjanci, którzy pojawili się w domu rodziny, zastali koszmarny widok.

Córka 24-latki miała zaledwie 7 miesięcy, umierała przez wiele dni w strasznych męczarniach. Funkcjonariusze, którzy znaleźli dziewczynkę i jej brata bliźniaki nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Rodzice dzieci zostali natychmiast aresztowani, to nieprawdopodobne, że dopuścili do takiego koszmaru.

Córka umarła z głodu we własnym domu

7-miesięczna Kimberly przez wiele dni umierała w okropnym cierpieniu we własnym łóżeczku. Funkcjonariusze, którzy odnaleźli dziewczynkę, nie mogli uwierzyć w to, co zastali w domu tej rodziny. Widok był koszmarny, łóżeczko, w którym dziewczynka leżała razem ze swoim bratem bliźniakiem, pełne było odchodów oraz robaków, po dzieciach chodziły ogromne karaluchy. Niemowlę miało ślady zaschniętych wydzielin w okolicy ust, oczu i uszu.

Ratownicy pojawili się w domu rodziny w stanie Arkansas w momencie, w którym dziewczynka konała. Udało im się przywrócić jej funkcje życiowe, jednak zmarła w trakcie transportu do szpitala. Jak wykazała sekcja zwłok, organizm dziewczynki był wyczerpany, była wychudzona, odwodniona i skrajnie zaniedbana, choć matka dziecka, 24-letnia Crystal Morrow twierdzi, że podała jej posiłek w dniu, w którym umarła. Medycy zwrócili szczególną uwagę na zapadnięte oczy dziecka, wątłe mięśnie i wystające żebra.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka pary była skrajnie zaniedbana, wychudzona i odwodniona

Tragiczna śmierć niemowlęcia wstrząsnęła lokalną społecznością, a dramatyczna historia obiegła media. Sprawą natychmiast zajęli się śledczy, którzy ustalają szczegóły tragedii. Brat bliźniak zmarłej dziewczynki oraz trójka ich starszego rodzeństwa zostali przekazani pod opiekę rodziny zastępczej.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje lekarz, który zgłosił się na ochotnika, by walczyć z koronawirusem. Pracował bez przerwy przez 35 dni
2.
Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem

Crystal Morrow i jej 19-letni partner Dustin Hurley zostali aresztowani przez policję. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem, postawiono im zarzut morderstwa drugiego stopnia. Rodzicom zmarłej dziewczynki grozi za to do 30 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  3. Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa
  4. IMGW ogłosiło żółty alarm dla całej Polski. Najgorsza pogoda od początku roku, lepiej się przygotować
  5. Dziecko nie zaśnie bez pomocy dwóch ogromnych husky. Nagranie zwala z nóg, internauci oglądają je na okrągło
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

źródło:  Metro

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News