Córka i przełom po latach
Facebook
Mateusz Sidorek - 23 Lutego 2020

Nagłe informacje o córce Ewy Błaszczyk. Przełom po 18 latach

Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 18 lat temu. Mimo tragedii, jej matka się nie poddała i wreszcie pojawiły się efekty. Kobieta opowiedziała o przełomie, który nastąpił po latach terapii. Nie zamierza przerywać walki o powrót do zdrowia swojej córki.

Nieszczęśliwy wypadek, w skutek którego córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę, wstrząsnął całą rodziną. Pomimo rodzinnego dramatu kobieta nie poddała się i rozpoczęła nierówną walkę o zdrowie dziewczynki. Po niemalże 20 latach nastąpił przełom.

Zagadka o psie i owcachZagadka tylko dla najbystrzejszych, mało komu się udaje. Wśród owieczek ukrył się pies, widzisz go?Czytaj dalej

Odkąd córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę, kobieta każdego dnia podejmuje wymagającą walkę o jej powrót do zdrowia. Chociaż nie jedna matka mogłaby się załamać po takiej tragedii, polska aktorka znalazła w sobie siłę, dzięki której w ciągu tylu lat nie straciła nadziei na szczęśliwe zakończenie. Pani Ewa każdego dnia czeka na moment, w którym jej córka otworzy oczy, ale cieszy się też mniejszych rzeczy. Ostatnio przyznała, że zabiegi i terapia przynoszą efekty. Można mówić o przełomie.

Córka Ewy Błaszczyk reaguje na terapię

Pani Ewa Błaszczyk wypowiedziała się entuzjastycznie o stanie, w jakim znajduje się jej córka. Chociaż dziewczyna pozostaje w śpiączce od prawie 20 lat, pojawiają się sygnały, które mogą świadczyć o poprawie. Jej matka codziennie dba o to, aby córka miała profesjonalną opiekę. Twierdzi, że codzienne ćwiczenia i zabiegi utrzymują ciało dziewczyny w formie i nie dopuszczają do degradacji. Po nieszczęśliwym wypadku córki, pani Ewa Błaszczyk założyła nawet fundację Akogo oraz klinikę Budzik.

Aktorka cieszy się z najmniejszych sygnałów i wciąż ma nadzieję, że jej córka, któregoś dnia wreszcie się wybudzi. Zwłaszcza że na co dzień nie widać efekty wieloletniej pracy nad stanem dziewczyny. Każda pozytywna zmiana jest jak promień słońca. Kobieta przyznała, że niedawno doszło do pewnego przełomu. Mózg jej córki nie tylko nie ulega degradacji, ale również zaczyna reagować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Włosy dla wielu z nas są bardzo ważne60-latka poszła do fryzjera, ale aż tak dużej zmiany się nie spodziewała. Fryzura odjęła 20 lat, prawdziwa petardaCzytaj dalej

- To wszystko się dzieje, ona po tych wszystkich zabiegach, które do tej pory robiliśmy, nie degraduje się, tylko np. się jej poprawia EEG. Miała po raz pierwszy fale alfa w mózgu, czyli te normalne, wcześniej przez 18 lat ich nie miała - powiedziała w rozmowie z portalem Przeambitni.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo

2. Adaś z ”Akademii Pana Kleksa” nie został aktorem. Czym się dziś zajmuje i jak wygląda?

Ewa Błaszczyk uważa, że jej córka wciąż ma duże szanse. W końcu medycyna w dzisiejszych czasach rozwija się dynamicznie. Co jakiś czas pojawiają się alternatywne metody leczenia, które sprawdzają się czasem nawet w najgorszych przypadkach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO ostrzega. Liczba osób chorych na raka może wzrosnąć nawet o 81%
  2. Zawody z udziałem Polaków odwołane. Wszystko przez zagrożenie koronawirusem
  3. Powalające informacje o Piotrze Gąsowskim. Jego syn miał oczy pełne łez
  4. Synoptycy łapią się za głowy. Niebawem w Polskę uderzy potężna Zehna, sytuacja będzie fatalna
  5. Mąż kazał przeczytać żonie swoje zapiski, a potem strzelił. Najgorszą rzecz zrobił dopiero, kiedy zaczęła krzyczeć
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

PsyPies nie poznał swojej pani po kilku miesiącach rozłąki. Kiedy widzi się jego reakcję, łzy same ciekną z oczuCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News