Tata niósł na ramionach trumnę swojej 6-letniej córeczki. Wtedy wydarzyło się najbardziej nieoczekiwane, żałobnicy nie wierzyli własnym oczom

Tata niósł na ramionach trumnę swojej 6-letniej córeczki. Wtedy wydarzyło się najbardziej nieoczekiwane, żałobnicy nie wierzyli własnym oczom Źródło: Daily Mail, youtube.com

Córka miała zaledwie 6 lat, kiedy zmarła. Na jej pogrzebie tata niósł trumnę z maleńkim dzieckiem i wtedy wydarzyło się najbardziej nieoczekiwane. Nikt z żałobników nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Córka była ich oczkiem w głowie. Kiedy dowiedzieli się, że ich 6-letnia dziewczynka nie żyje, nie mogli uwierzyć. Nic nie zapowiadało takiej tragedii. Pogrążeni w żałobie rodzice zorganizowali jej najpiękniejszy pogrzeb, na którym doszło do niebywałych zdarzeń. 

Córka została zamordowana we własnym domu

6-latka spała w domu razem z dziadkami, kiedy do mieszkania włamał się mężczyzna. Jak się okazało, chciał on ukraść marihuanę, którą trzymał w nim ojciec dziewczynki. Kiedy złodziej zobaczył maleńką dziewczynkę postanowił zabrać nie tylko narkotyki, ale ją także. Dziadkowie nawet nie usłyszeli, jak złodziej zabiera dziecko. Po wyjściu z mieszkania 6-latka została brutalnie zgwałcona i zamordowana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja niemal natychmiast namierzyła sprawcę przestępstwa. Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów, ale wszelkie dowody wskazywały na to, że to właśnie on jest odpowiedzialny za dopuszczenie się haniebnych czynów. 

Córka pięknie uczczona na pogrzebie. Żałobnicy nie mogli uwierzyć w to, co widzą

Zrozpaczeni rodzice, który kochali swoje dziecko ponad wszystko postanowili zorganizować jej najpiękniejszy pogrzeb. Taki, który przypadł by do gustu ich dziecku. Goście zebrani na pogrzebie byli ubrani na różowo, trumna w której znajdowała się ich córka tak samo była koloru różowego. 

Kiedy tata wynosił trumnę z kościoła, oczom żałobników ukazał się niesamowity widok. Zza trumny zaczęły wylatywać bańki mydlane. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, okazało się, że to mama dziewczynki postanowiła wykorzystać na pogrzebie ukochane przez jej córkę bańki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach
2. 
Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

Mężczyzna, który brutalnie zgwałcił i zamordował dziewczynkę, został uznany winnym zarzucanych mu czynów. Otrzymał karę dożywotniego pozbawienia wolności z możliwością warunkowego zwolnienia po 24 latach za kratkami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Fatalne wiadomości dla wyjeżdżających na ferie. Nawet Jackowski nie był w stanie przewidzieć tak nagłego zdarzenia
  4. Roksana Węgiel rezygnuje z muzyki? Jest oświadczenie, teraz już nie ma wątpliwości
  5. Jeszcze go nie widzisz? Psa na zdjęciu potrafi wskazać zaledwie 6% osób, reszta wymięka po kilku sekundach

źródło: lelum 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News