Jego 3-letnia córka zaginęła, szukało ją kilkudziesięciu ludzi. Znaleźli ją po 11 dniach i nie wierzyli własnym oczom

Jego 3-letnia córka zaginęła, szukało ją kilkudziesięciu ludzi. Znaleźli ją po 11 dniach i nie wierzyli własnym oczom Źródło: Pixabay / Free-Photos

Córka zaginęła w lesie, gdzie panowały bardzo ciężkie warunki pogodowe. Szanse na przeżycie dziewczynki spadały z każdą godziną. Przez 11 dni poszukiwało jej kilkadziesiąt ludzi. W końcu ją znaleźli i nie wierzyli w to, co zobaczyli.

Córka rosyjskiej pary zgubiła się w lesie. Poszukiwania 3-latki trwały 11 dni. W tym czasie 50 osób przeczesywało gąszcz. Jej szanse na przeżycie malały z każdą godziną, a trudne warunki pogodowe nie polepszały sytuacji. Rodzice tracili nadzieję, że jeszcze kiedyś ujrzą swoje dziecko.

Córka zaginęła w syberyjskim lesie

Małżeństwo Chikitov zamieszkuje trudne tereny na Syberii. Ludzie żyją tam w małych wioskach, które są od siebie znacznie oddalone. Przestrzenie pomiędzy nimi wypełnia gęsta puszcza. Para wspólnie wychowuje 3-letnią Karinę, lecz dziewczynka większość czasu spędza w domu z matką, ponieważ ojciec często opuszcza osadę na kilka dni, by udać się do pracy. Dziecko bardzo tęskni za tatą, dlatego rodzice czasami pozwalają jej na odwiedziny u niego. Właśnie w taki sposób dziewczynka zgubiła się w lesie.

Mama pozwoliła dziecku pójść do taty, dziewczynka jednak zabłądziła w lesie. Ojciec dziecka nie spodziewał się gościa, więc nie czekał na nią, a matka była przekonana, że Karina jest pod jego opieką. Kiedy wrócił do domu po 4 dniach pracy, straszna prawda wyszła na jaw. Żadne z nich nie wiedziało, gdzie jest ich dziecko. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania dziewczynki, które trwały 11 dni.

Rodzice byli załamani, z dnia na dzień tracili nadzieję, że odnajdą 3-latkę żywą. Wiedzieli doskonale, jak niebezpieczny jest las w ich okolicy. Poza tym, nocami temperatura w tych rejonach drastyczne spada nawet latem. Bez ciepłych ubrań, szanse na przeżycie nocy w puszczy mocno spadają.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Córka małżeństwa miała dużo szczęścia. Przeżyła dzięki nietypowemu towarzyszowi

Kiedy nadzieja prawie całkowicie wygasła, zdarzył się cud i Karina została znaleziona. Wszystko przez bohaterskiego psa rodziny. Zwierzak również zniknął z domu tuż po zaginięciu dziewczynki. Powrócił do niego po kilku dniach, po czym znowu wyszedł. Kiedy odwiedził wioskę po raz kolejny, ratownicy postanowili śledzić zwierzę, które doprowadziło ich prosto do dziewczynki.

Okazało się, że czworonóg cały czas pilnował dziecka, a w nocy ogrzewał je własnym ciałem, co pozwoliło dziewczynce przeżyć. Karina znalazła sobie schronienie przed wiatrem w wysokiej trawie, ale utrudniało to poszukiwania. Gdyby nie rezolutny pies, pewnie nigdy nie zostałaby znaleziona.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP

2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

Dziewczynka szczęśliwie wróciła do swoich rodziców, a pies został lokalnym bohaterem. W wiosce postawiono nawet pomnik, na cześć jego wspaniałego zachowania, które uratowało ją przed śmiercią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po śmierci pana pies zniknął. Po kilku dniach rodzina odwiedziła grób i odkryła druzgocącą prawdę
  2. ZUS odesłał Ci pieniądze na konto? Masz bardzo poważny problem
  3. Otworzyła paczkę z bielizną małej córki. Znalazła tam wiadomość, przez którą z miejsca odpłynęła jej krew
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Biedronka z MIAŻDZĄCYMI promocjami na Black Friday. Sieć przebiła konkurencję

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News