Po śmierci 12-letniej córki ojciec zaczął sprzątać jej pokój. Ściągnął lustro i przeżył prawdziwy wstrząs

Po śmierci 12-letniej córki ojciec zaczął sprzątać jej pokój. Ściągnął lustro i przeżył prawdziwy wstrząs Źródło: fot. facebook.com/Athena lea orchard- my angel

Córka przed swoją śmiercią przygotowała dla rodziny niespodziankę, którą ukryła w pokoju. Kiedy jej ojciec zaczął go sprzątać, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Córka tuż przed swoją śmiercią pozostawiła dla swojej rodziny specjalny list, który ukryła w pokoju. Nikt nie miał pojęcia, że 12-latka go pisze i początkowo nikomu nie udało się go odnaleźć. Dopiero kiedy jej ojciec zaczął sprzątać jej pokój, zobaczył pozostawioną przez nią wiadomość. Czytając słowa swojego zmarłego dziecka, nie mógł wytrzymać i przestał, aby wszystkim opowiedzieć o swoim znalezisku.

Athena Orchard była uśmiechniętą, energiczną i niezwykle optymistyczną 12-latką. Nie sprawiała swoim rodzicom żadnych problemów, a wręcz przeciwnie, często pomagała w opiece nad swoim młodszym rodzeństwem. Była przykładną uczennicą i rozwijała swoją pasję, jaką był boks. Niestety jeden dzień przekreślił całe jej życie.

Córka pozostawiła po sobie wiadomość

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Athena wyczuła na swojej głowie pewną wypukłość, ale 12-latka szybko zbagatelizowała to i już po chwili o wszystkim zapomniała. Niestety jakiś czas później okazało się, że był to agresywny rak kości.

Prawda wyszła na jaw, kiedy dziewczynka straciła przytomność w kuchni. Wtedy też powiedziała o tym, co wyczuła pod swoimi włosami. Mimo strasznej diagnozy Athena nie utraciła swojego pogodnego usposobienia i cały czas pocieszała swoich rodziców, przekonując, że nie powinni płakać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwłaszcza mama Atheny bardzo silnie przeżyła jej chorobę, a także śmierć, która przyszła po jej córkę tuż przed jej 13-tymi urodzinami. Był to potworny cios dla całej rodziny nastolatki, która nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Rodzice nie byli w stanie przez długi czas uprzątnąć pokoju Atheny, aż w końcu zdecydował się na to jej tata.

Mężczyzna nie podejrzewał nawet, że jego córka pozostawiła ukryty list, który znajdował się na drugiej stronie lustra. Kiedy tata Atheny odkrył jej wiadomość, nie mógł uwierzyć własnym oczom. List liczył ponad 3 tysiące słów i nikt nie miał pojęcia o jego istnieniu. Nie wiedzieli nawet kiedy dokładnie powstał. To niesamowite, że mimo wyniszczającej choroby 12-latka była zdolna napisać ten list dla swojej rodziny. Poniżej przedstawiamy jego fragment.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

 - Szczęście zależy tylko od nas. Może nie chodzi o szczęśliwe zakończenie, ale o samą historię.

Celem życia jest, by mieć życie pełne celów.

Szczęście to kierunek, a nie konkretne miejsce. Dziękuję że jesteście. Bądź szczęśliwy, bądź wolny, pozostań wiecznie młody.

Wiesz jak mam na imię, ale nie znasz mojej historii. Słyszałeś co zrobiłam, ale nie wiesz co przeszłam. Miłość jest jak szkło, pięknie wygląda, lecz jest bardzo kruche.

Każdy dzień jest wyjątkowy, więc wykorzystuj go. Możesz umrzeć już jutro, więc wykorzystuj każdy dzień. Życie jest złe tylko jeśli je takim uczynisz.

Życie to gra dla wszystkich, ale miłość jest jedyną nagrodą. Jeśli ktoś naprawdę cię kocha, nie opuści cię nawet w najtrudniejszych chwilach.

Pamiętaj, że życie pełne jest górek i dołków. Bez dołków górki nic nie znaczą.

Czekam by się zakochać w kimś przed kim mogłabym otworzyć swoje serce.

W miłości nie chodzi o to, z kim możesz spędzić przyszłość, lecz o to bez kogo nie potrafisz żyć.

Nie ma powodu do płaczu, bo wiem, że będziesz obok mnie… - napisała Athena.

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Zamontował kamery przez podejrzane zachowanie żony. Obejrzał nagranie i natychmiast wezwał policję
  4. Podczas swojego wesela Sylwia poszła zmienić sukienkę. Otworzyła drzwi pokoju i odkryła sekret męża, który zakończył jej małżeństwo
  5. Gwałcił swoją 4-tygodniową córeczkę, połamał jej 45 kości. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Rodzice poszli zidentyfikować ciało syna. Zobaczyli, jak wyglądały jego zwłoki i dotarła do nich straszna prawda

źródło: Topniusy

Następny artykuł