W tragicznych okolicznościach straciła 15-letnią córkę. Po kilku miesiącach nagle dostała wiadomość, nie mogła przestać płakać

W tragicznych okolicznościach straciła 15-letnią córkę. Po kilku miesiącach nagle dostała wiadomość, nie mogła przestać płakać Źródło: Pexels Kat Jayne

Córka Emmy miała 15 lat, kiedy odebrała sobie życie. Po jej śmierci rodzice podjęli bardzo ważną decyzję, która zaowocowała niesamowitą wiadomością. Mama zmarłej dziewczyny nie mogła powstrzymać się od płaczu.

Córka bardzo ją przypominała i śmierć 15-letniej Alydii była dla jej mamy oraz taty wielkim szokiem i tragedią. Jeszcze 45 minut przed tym tragicznym wydarzeniem dziewczyna narzekała na pracę domową z matematyki.

Jej córka podjęła dramatyczną decyzję

Córka Emmy Hamlin targnęła się na swoje życie i niestety pomimo udzielonej pomocy zmarła. Jej tata Christopher, który na co dzień pracuje jako anestezjolog, wykonywał masaż serca do momentu przybycia pogotowia, jednak pomimo to w szpitalu lekarze ocenili, że mózg był pozbawiony tlenu zbyt długo i doszło do jego śmierci. Zrozpaczeni rodzice jeszcze przez dwa dni sztucznie podtrzymywali życie Alydii, ale w końcu podjęli decyzję o odłączeniu córki od aparatury. Od razu wiedzieli, że oddadzą jej narządy do transplantacji. Córka pozwoli żyć innym i będzie żyła w nich. Małżeństwo postanowiło przekazać serce, nerki oraz wątrobę. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Córka jednych umarła, a drugich będzie żyć

Serce trafiło do Brooklyn Konerman, która jest rówieśniczką Alydii. Brooklyn urodziła się z bardzo rzadką wadą serca, niedorozwojem lewej komory. Jej serce po prostu nie wykształciło się w pełni. Rodzice Brooklyn po operacji oraz rekonwalescencji córki, postanowili poprzez transplantologów przekazać list Emmie oraz Christopherowi, w którym podziękowali za otrzymany dar i przekazali swoje dane ułatwiające kontakt. Rodzina Hamlin poprzez media społecznościowe znalazła Konermanów dzięki publicznej zrzutce na jej leczenie i obie rodziny bardzo się ucieszyły, że chęć poznania się jest obopólna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

2. Ojciec miał przygotować z córką śniadanie. Gdy żona weszła do kuchni zaniemówiła i wszystko nagrała

Usłyszała bicie serca swojego dziecka

Córka Emmy żyła w Brooklyn i dowodem tego było bijące w jej piersi zdrowe serce. Matka, słysząc je nie mogła powstrzymać emocji. Bardzo pragnęła ponownie usłyszeć ten dźwięk i kiedy tylko zobaczyła Brooklyn,od razu wpadła w jej ramiona i twierdzi, że poczuła niesamowitą więź, mimo że widziały się po raz pierwszy. Brooklyn w hołdzie dla Alydii zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej, gdzie uczęszczała córka Emmy. I tak jak ona postanowiła grać na perkusji.

Najważniejsze newsy dnia: 

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Niemożliwe. Ksiądz jeździ po mieście i błogosławi Polaków, w ten sposób chce przegnać koronawirusa [NAGRANIE]
  5. Pandemia przyspiesza w dużym tempie. WHO podało niepokojące dane, najgorsze dopiero przed nami
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: Metro UK

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News