Mama opublikowała w sieci oburzające zdjęcie. Pokazała, jak bardzo skrzywdzono jej córkę w żłobku, w głowie się nie mieści

Mama opublikowała w sieci oburzające zdjęcie. Pokazała, jak bardzo skrzywdzono jej córkę w żłobku, w głowie się nie mieści Źródło: .

Córka była źle traktowana w żłobku. Odkryła to jej przerażona matka, która teraz postanowiła to ujawnić i ostrzec innych rodziców. Wstrząsające zdjęcia trafiły do sieci i wprawiły internautów w oburzenie.

Córka Jessici Hayes przeżyła koszmar. Wszystko odkryła jej rodzicielka, która wiedziała, że musi zareagować natychmiast. Postanowiła również ostrzec innych rodziców i zamieściła w sieci szokujące zdjęcia. Liczyła, że może liczyć na pomoc ze strony żłobka, jednak bardzo się pomyliła.  Choć miejsca takie zwykle cieszą się powszechnym zaufaniem, prawda na ich temat czasem zwala z nóg. 

Historia córki Jessicy pozostawionej pod opiekę żłobka

Jessica Hayes to mieszkanka Elkin w Karolinie Północnej. Właśnie tam do żłobka w Pleasant Hill uczęszczała jej 17-miesięczna córeczka. Kiedy jeden z pracowników przyprowadził jej dziecko z sali zajęciowej, zaniemówiła. Córka bowiem miała przyklejone buty do stóp, były one mocno owinięte taśmą. Jak się okazało, zbyt mocno dla wrażliwych stópek dziewczynki. Zdenerwowana matka natychmiast zdjęła taśmę i zobaczyła przerażający widok. Kostki córki zmasakrowane były przez taśmę, poplamione krwią. Jak donosi rozzłoszczona kobieta, personel pozwolił sobie na takie zachowanie, gdyż maluch „zdejmował buty i zrobiły to z irytacji". Jest to skandaliczne zachowanie pracowników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Odwet zmartwionej matki

Jessica postanowiła nagłośnić zaistniałą sytuację. Wzięła sprawy w swoje ręce i opisała w sieci, co przeszła jej córka w żłobku. Postanowiła wrzucić post na Facebooku. Opisała sytuację i dodała zdjęcie potwierdzające sprawę. Większość osób komentujących zgodziła się, że ma prawo być rozgniewana. Inni twierdzili, że nie powinna tego upubliczniać sytuacji. Okazało się, że córka Jessicy nie była jedynym dzieckiem źle traktowanym przez ten żłobek. 

- Buty pozostawiono na tyle długo i wystarczająco mocno je związano, aby pozostawić ślady, spowodować obrzęki i siniaki - napisała pod zdjęciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Dyrektor przedszkola, Maehsell Marley, obiecał, że w ramach bezpieczeństwa został sprawdzony monitoring, a pracowników, którzy dopuścili się takiego incydentu, zwolniono z placówki.

- Pleasant Hill Day Care w żaden sposób nie akceptuje, ani nie dopuszcza żadnych praktyk, które byłyby szkodliwe dla dziecka - tłumaczył. 

uploaded

Fot. Facebook/Jessica Hayes

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

Żródło: edziecko

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News