Córka polskiego gwiazdora nagle ciężko zachorowała. Diagnoza była druzgocąca, wtedy pozostała jej tylko modlitwa

Córka polskiego gwiazdora nagle ciężko zachorowała. Diagnoza była druzgocąca, wtedy pozostała jej tylko modlitwa Źródło: pixabay/klbz

Córka znanego polskiego muzyka ciężko chorowała, wykryto u niej nowotwór. To był bardzo ciężki czas dla ich rodziny, a artysta przez ten okres sam zaniedbał swoje zdrowie.

Córka polskiej gwiazdy pewnego dnia poczuła się gorzej. Rodzice zdecydowali się na zabranie jej do szpitala. Tam zauważono guz na szyi dziewczynki. Postawiono przerażającą diagnozę - to był nowotwór, dokładniej ziarnica złośliwa. To oznaczało leczenie na onkologii. 

Córka muzyka zachorowała na nowotwór, została jej tylko modlitwa

Rodzinny dramat przeżył Robert Friedrich, założyciel słynnej Arki Noego, a wcześniej gitarzysta znanych na polskiej scenie zespołów metalowych, takich jak Acid Drinkers, Turbo czy Creation of Death. W Arce Noego występowały również dzieci artysty, między innymi najstarsza Marysia, która zmagała się z nowotworem.

Marysia ciężko znosiła chorobę. Zaczęła bać się ciemności, miała problemy z zasypianiem, budziła się z krzykiem w środku nocy. Jedyne co jej pozostało to modlitwa - w końcu pochodziła z bardzo religijnej rodziny. Nie bez powodu jej tata założył Arkę Noego. Robert Friedrich jednak ciężko znosił ten okres. W końcu w jego córce coś pękło i powiedziała mu, jak się dokładnie czuje.

- Tato, no to najwyżej umrę. Co niedzielę modliliśmy się z dziećmi, mówiłeś, że po to się urodziliśmy, żeby iść do nieba, a teraz mam się bać? Weź, tato, nie odbieraj mi wiary - mówiła Marysia swojemu tacie.

Muzyk z czasem również podupadł na zdrowiu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta sytuacja znacznie wspomogła ją duchowo w walce z chorobą. W końcu po długiej walce udało jej się pokonać nowotwór. Niestety, przez ten trudny okres muzyk sam podupadł na zdrowiu. Nieustannie pracował, nie dając sobie przerwy. W końcu odbiło się to na jego sercu i musiał przejść operację wstawienia zastawek.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Ze względu na wrodzoną niekrzepliwość krwi, operacja nie się nie powiodła. Wydawało się, że muzyk nie ma już szans, ale po kolejnej operacji jego stan znacznie się poprawił. Obecnie Robert Friedrich odciął się od mediów i wciąż żyje w szczęśliwym związku ze swoją rodziną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł