Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem

Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem Źródło: facebook.com

Córka oznajmiła swoim rodzicom, że bierze ślub. Szczęśliwa matka przyszłej panny młodej zaczęła tuż przed ślubem przeglądać fotografie ze swoją potomkinią, nie mogąc uwierzyć, jak szybko jej ukochana córeczka zdecydowała się na ożenek. Wtedy znalazła coś, co odebrało jej mowę. Pani Parker nie mogła trzymać tej tajemnicy przed ślubem.

Córka państwa Parker, Heidi od pewnego czasu umawiała się ze swoim chłopakiem Edem Savittem. Po czterech latach związku, Ed zdecydował się oświadczyć swojej ukochanej, a ta przyjęła to z wielką radością. Savitt nie znał jeszcze bliskich swojej przyszłej żony, a więc pojawił się na obiedzie, na którym jego ukochana przekazała najbliższym, że chce się stać panią Savitt. Twarz młodego Anglika zapadła w pamięć matce, która ledwie kilka tygodni później odkryła coś niesamowitego w trakcie przeglądania rodzinnych fotografii.

Córka oświadczyła rodzicom, że wychodzi za mąż. Chłopak wzbudził ciekawość matki

W trakcie obiadu, na którym Heidi przedstawiła rodzicom swojego wybranka, matka dziewczyny nie mogła przestać patrzyć się na Eda. Kobieta cieszyła się pamięcią fotograficzną, a ukochany jej córki zdawał się jej dziwnie znajomy. Mimo podejrzeń Brytyjka nie chciała roztrząsać sprawy przy stole.

Na kilka tygodni przed ślubem, Pani Parker przeglądała stare, rodzinne fotografie. Wtedy odkryła coś, co potwierdziło jej przypuszczenia - już kiedyś widziała tego chłopca. Jak się okazało, rodzinny obiad nie był pierwszym razem, kiedy Ed zagościł w życiu rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To zdjęcie utwierdziło zakochanych w ich uczuciu

Jak się okazało, zarówno Heidi, jak i Ed spędzili razem wspólne wakacje, kiedy byli jeszcze dziećmi. Mama dziewczyny uwieczniła ich w trakcie zabawy nad basenem w Turcji, gdzie zarówno państwo Parker, jak i Savitt wybrali się w 1997 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat
2. Odkrył na co żona wydaje wszystkie pieniądze. Natychmiast się rozwiódł

Rodzina Eda przeszukała swoje albumy i także znalazła ukochaną swojego męża. Jak widać, ta para musiała być ze sobą zawsze. Po prostu potrzebowali dorosnąć i się znaleźć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rossmann bardzo podpadł swoim klientkom. Horrendalne ceny za dostawę
  2. NAGIE zdjęcia gwiazdy Polsatu! To będzie prawdziwy skandal [ZDJĘCIA]
  3. Myślał, że w butelce jest woda. Po łyku miał przed oczami ciemność, wiadomo co spustoszyło mężczyźnie organizm
  4. Magda Gessler ostrzega tysiące Polaków pracujących w popularnym zawodzie. "To początek śmierci"
  5. Anna obudziła się w miejscu publicznym całkiem goła. Nie miała czym się okryć i gdzie uciec

Źródło: Newsner 

Następny artykuł