Obawiał się, że wielki pitbull żony skrzywdzi jego córeczkę. Szybko zmienił zdanie, potem nadszedł najgorszy dzień w ich życiu

Obawiał się, że wielki pitbull żony skrzywdzi jego córeczkę. Szybko zmienił zdanie, potem nadszedł najgorszy dzień w ich życiu Źródło: unsplash.com/ Jonnelle Yankovich

Córka stała się największym skarbem dla tego mężczyzny. Kochał ją ponad wszystko i obawiał się, że jego pitbull może ją skrzywdzić. W końcu zmienił zdanie, a zaraz potem stała się tragedia.

Nowonardzona córka była spełnieniem marzeń mężczyzny. Świeżo upieczony tata stawiał bezpieczeństwo swojego dziecka na pierwszym miejscu i od razu zapowiedział, że będzie miał rodzinnego pupila na oku. Nie zauważył żadnego niepokojącego zachowania, dlatego postanowił zaufać psu. Właśnie wtedy stało się coś okropnego.

Córka zmieniła jego życie

Greg, choć od zawsze bał się psów i im nie ufał, zaakceptował pupila swojej ukochanej. Zack był mieszanką labradora i pitbulla, co dodatkowo sprawiało, że mężczyzna patrzył na niego z podejrzliwością. W każdej chwili spodziewał się ataku, jednak nauczył się go tolerować. Gdy para wzięła ślub, Greg był już nieco oswojony ze zwierzakiem.

Wszystkie obawy jednak wróciły, gdy na świecie pokazała się ich pierwsza córka. Tata nie chciał, aby Zack miał z nią jakikolwiek kontakt, mama jednak nalegała, aby pies poznał dziecko. Mężczyzna zgodził się tylko pod warunkiem, że pitbull od razu odejdzie z domu, jeśli tylko warknie na maluszka. Bacznie obserwował każde spotkanie pupila z dziewczynką i ku jego zdziwieniu czworonóg był bardzo łagodny. Po pewnym czasie przekonał się, że pies nie zrobi jej krzywdy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu przyszedł najgorszy dzień

Okazało się, że Zack i córka obdarzyli się ogromnym uczuciem. Pies opiekował się dzieckiem, a to zawsze cieszyło się na widok pupila. To uspokoiło Grega, który miał coraz mniej wątpliwości i obaw. Co więcej, sam zaczął obdarzać czworonoga sympatią, choć wcześniej to mu się wydawało niemożliwe. Dziewczynka rosła, a pitbull stał się jej najlepszym przyjacielem, z którym bawiła się zawsze po szkole. Nie przewidział, ze w końcu stanie się coś tak strasznego.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Dziadka opłakuje słynna wnuczka
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Zwierzak zaczął poważnie niedomagać, a weterynarz stwierdził, że został otruty. Greg podejrzewał, że to efekt głupich zabaw dzieci z sąsiedztwa. Psa nie udało się uratować. Rodzina wiedziała, że próby ratowania Zacka przysporzą mu tylko dodatkowego cierpienia. Gdy powoli umierał, córka mężczyzny była przy nim i ze łzami w oczach żegnała pupila. Była załamana, czuła się tak, jakby odchodził członek rodziny, a nie zwierzak. To z pewnością był jeden z najgorszych dni w ich życiu. Od tej chwili Greg inaczej patrzy na psy i uważa, ze krążące na ich temat stereotypy są wielce krzywdzące.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

źródło: Newsner

Następny artykuł