Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem

Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem Źródło: facebook.com

Córka oznajmiła swoim rodzicom, że bierze ślub. Szczęśliwa matka przyszłej panny młodej zaczęła tuż przed ślubem przeglądać fotografie ze swoją potomkinią, nie mogąc uwierzyć, jak szybko jej ukochana córeczka zdecydowała się na ożenek. Wtedy znalazła coś, co odebrało jej mowę. Pani Parker nie mogła trzymać tej tajemnicy przed ślubem.

Córka państwa Parker, Heidi od pewnego czasu umawiała się ze swoim chłopakiem Edem Savittem. Po czterech latach związku, Ed zdecydował się oświadczyć swojej ukochanej, a ta przyjęła to z wielką radością. Savitt nie znał jeszcze bliskich swojej przyszłej żony, a więc pojawił się na obiedzie, na którym jego ukochana przekazała najbliższym, że chce się stać panią Savitt. Twarz młodego Anglika zapadła w pamięć matce, która ledwie kilka tygodni później odkryła coś niesamowitego w trakcie przeglądania rodzinnych fotografii.

Córka oświadczyła rodzicom, że wychodzi za mąż. Chłopak wzbudził ciekawość matki

W trakcie obiadu, na którym Heidi przedstawiła rodzicom swojego wybranka, matka dziewczyny nie mogła przestać patrzyć się na Eda. Kobieta cieszyła się pamięcią fotograficzną, a ukochany jej córki zdawał się jej dziwnie znajomy. Mimo podejrzeń Brytyjka nie chciała roztrząsać sprawy przy stole.

Na kilka tygodni przed ślubem, Pani Parker przeglądała stare, rodzinne fotografie. Wtedy odkryła coś, co potwierdziło jej przypuszczenia - już kiedyś widziała tego chłopca. Jak się okazało, rodzinny obiad nie był pierwszym razem, kiedy Ed zagościł w życiu rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To zdjęcie utwierdziło zakochanych w ich uczuciu

Jak się okazało, zarówno Heidi, jak i Ed spędzili razem wspólne wakacje, kiedy byli jeszcze dziećmi. Mama dziewczyny uwieczniła ich w trakcie zabawy nad basenem w Turcji, gdzie zarówno państwo Parker, jak i Savitt wybrali się w 1997 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia
2. Matka dodała wstrząsające zdjęcie z noworodkiem. Chce, by lekarze zapłacili za swój błąd

Rodzina Eda przeszukała swoje albumy i także znalazła ukochaną swojego męża. Jak widać, ta para musiała być ze sobą zawsze. Po prostu potrzebowali dorosnąć i się znaleźć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy wylewu krwi do mózgu. Każdy powinien je znać
  2. Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibiców
  3. Agnieszka Woźniak-Starak wydała nieoczekiwane oświadczenie. Nikt się nie spodziewał
  4. Chłopczyk zaprosił kobietę do tańca. Gdy zaczął, wszystkim opadły szczęki do samej podłogi
  5. 2-letnia córeczka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
  6. Ubogi chłopiec nie może patrzeć jak inne dzieci jedzą w szkole. Zgotowali mu niespodziankę życia

Źródło: Newsner 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News