Aż niemożliwe. Najbardziej radosna nowina w ich domu, Englert z 51-letnią żoną świętują

Aż niemożliwe. Najbardziej radosna nowina w ich domu, Englert z 51-letnią żoną świętują Źródło: youtube/TVP VOD/

Córka Jana Englerta dostarczyła jemu i jego żonie niebywałe pokłady radości. Cała rodzina nie mogła się już doczekać, a teraz bez dwóch zdań mają co świętować. Dni odliczali już od kilku miesięcy.

Córka znanego w Polsce aktora na co dzień stara się jak może, by utrzymać świetny kontakt z rodzicami. Dziewczyna poświęca się studiom za wielkim oceanem, a rozłąka z najbliższymi nie była łatwa dla nich wszystkich. Nie jest tajemnicą, że ostatnie miesiące były dla nich szczególnie trudne, jednak teraz w życiu Englertów zapanowało wielkie szczęście. Cudowna nowina obiega media. 

Córka Englertów przysporzyła rodzicom wiele radości. Wszystkie media mówią o radosnej nowinie 

Jan Englert nigdy nie ukrywał, że gdy w głowie jego latorośli narodził się pomył o studiach w USA, starał się przekonać ją do pozostania w kraju. Regularnie przekonywany przez żonę i Helenę okazał się bezradny i jedyne co mu pozostało, to uściskać ukochaną córkę przez odlotem samolotu. Choć dzielą ich tysiące kilometrów, starają się jak mogą, by regularnie przekazywać sobie najświeższe nowinki i widywać się tak często, jak tylko to możliwie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tym razem rozłąka była naprawdę długa i dla każdego z nich bolesna, bowiem nie widzieli się już 5 miesięcy. Aktor bardzo to przeżył, a każdego dnia żył ze świadomością, że na święta cała rodzina znów będzie razem. Odliczał dni do przylotu córki, od którego teraz dzieli go tak niewiele. W rodzinie Englertów zapanowała radość i wielkie przygotowania do przylotu Heleny, która w Polsce zjawi się już niebawem i co więcej, zostanie w niej przez cały miesiąc. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany sportowiec. Miał zaledwie 27 lat, okoliczności śmierci są tragiczne
2. Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające

Okazuje się, że dziewczyna jeszcze w wakacje zakupiła bilet lotniczy do ojczystego kraju, który stał się dla niej opoką w gorszych chwilach na Zachodzie. Między wyzwaniami na jednej z popularniejszych na świecie uczelni była myślami z rodzicami, których już niedługo będzie mogła przytulić. Tych świąt Englertowie z pewnością nigdy nie zapomną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. 17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali
  4. Magdalena zabiła swojego synka w okrutny sposób. Wcześniej wyszukiwała w sieci przerażające hasła, nie mieści się w głowie
  5. Para młoda nie mogła ukroić weselnego tortu. Reakcja pana młodego przechodzi wszelkie wyobrażenie, wszyscy zaczęli krzyczeć

Źródło: pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News