Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Unsplash/Kat J

Córka nie rozumiała, co się dzieje. Krzywdy, które wyrządzili jej matka i jej partner nie da się w żaden sposób naprawić czy odpracować. Niebywałe, do czego posunęli się dla narkotyków i pieniędzy. Ta historia mrozi krew w żyłach.

Córka Renee Collins przeszła prawdziwą męczarnię. 14-letnia dziewczyna cierpi na autyzm oraz porażenie mózgowe. Jest częściowo głucha i potrzebuje aparatów korekcyjnych, aby móc chodzić. W rozwoju psychicznym zatrzymała się około piątego roku życia i wymaga stałej opieki. Nic więc dziwnego, że nie była w stanie samodzielnie wezwać pomocy, gdy matka zaczęła sprzedawać jej ciało obcym mężczyznom.

Córka była dla matki głównym źródłem dochodu

Wykorzystywana dziewczynka cierpiała długo, zanim zorientowano się, że coś jest nie w porządku. Alarm podniósł anonimowy pracownik motelu "Welcome Inn", w którym zatrzymywała się Renee Collins wraz ze swoim partnerem, Thomasem Williamem Jr, i gdzie przeprowadzali ohydne transakcje. Pracownik motelu był zaniepokojony tym, że do pokoju, w którym przebywa dziewczynka, regularnie wchodzą obcy mężczyźni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W lipcu 2017 roku pojawił się pierwszy świadek, który potwierdził, że Renee Collins w zamian za "spotkania" z córką otrzymywała od klientów pieniądze oraz kokainę. Miał jej w tym asystować partner, który - jak się okazało podczas śledztwa - również wykorzystywał seksualnie niepełnosprawną dziewczynkę.

Policja wreszcie miała szansę porozmawiać z nastolatką

Po tej informacji śledztwo w końcu nabrało tempa i doszło do pierwszego spotkania policjantów z pokrzywdzoną. Dziewczynka miała im wyznać, że jej mama pożyczała ją "złym ludziom", w tym swojemu partnerowi. Powiedziała również, że po jednym ze stosunków "źli mężczyźni" podali jej za pomocą igły "lekarstwo". To z kolei wzbudziło podejrzenia, że dziewczynka była nie tylko ofiarą gwałtu, ale że prawdopodobnie podawano jej również narkotyki.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Andrzej Duda o wyborach prezydenckich: "Ktoś, kto czegokolwiek czy kogokolwiek się boi, nie może być Prezydentem"

Renee Collins i jej partner zostali natychmiast aresztowani i przetransportowani do więzienia w hrabstwie Boone. Gdyby chcieli wyjść na wolność za kaucją, musieliby wpłacić w sumie aż 400 tys. dolarów, jednak prawdopodobieństwo, że uda im się tyle uzbierać, jest bardzo nikłe. Para czeka na proces, a skrzywdzona dziewczynka dochodzi do siebie pod opieką specjalistów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Brałeś kredyt? Polskie banki muszą Ci oddać nadpłacone pieniądze
  2. Będzie nowy system emerytalny. ZAŁAMIE was źródło jego finansowania
  3. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  4. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  5. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  6. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: popularne

Następny artykuł