Mama regularnie podawała narkotyki rocznej córeczce. Niestety dziewczynka nie przeżyła

Mama regularnie podawała narkotyki rocznej córeczce. Niestety dziewczynka nie przeżyła Źródło: Facebook/kimberly nelligan

Córka była całe życie karmiona narkotykami. Matka doprowadziła tym do śmierci swojego dziecka. Media obiegły przerażające informacje.

Córka nie powinna być faszerowana narkotykami, a zwłaszcza zaledwie roczna. Matka postanowiła jednak wprowadzić je do diety swojego dziecka bez względu na możliwe konsekwencje. Przez taką decyzję teraz jej maleńkie dziecko nie żyje.

Narkotyki nie służą nikomu. Przekonujemy się o tym na każdym kroku. Dlatego tak ważne jest informowanie dzieci o tym, że zażywanie ich nie przynosi niczego dobrego. Niszczą nasze zdrowie, mogą w bardzo szybkim czasie doprowadzić nawet do śmierci. Z każdą używką trzeba bardzo uważać, ale najlepiej trzymać się od nich z daleka. 

Córka była narażona na narkotyki

Matka została aresztowana - jest oskarżona o zabicie swojej córeczki. Najprawdopodobniej kobieta ponad 15 razy wcierała w dziąsła córki narkotyki, żeby ta lepiej spała. Chyba nigdy nie słyszała o kołysankach, skoro uznała, że narkotyki będą najlepszym lekiem nasennym. Podczas sekcji zwłok w organizmie córki znaleziono syntetyczny fentanyl opioidowy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że to nie koniec. Matka przyznała się, że sama brała narkotyki przynajmniej raz w tygodniu. Jej mąż wspomniał podczas przesłuchania, że żonie zdarzało się podawać narkotyki także pozostałym dzieciom, również po to, aby się uśpić.

Sprawa kobiety nadal jest przedmiotem badań służb. Podczas przygotowań kobieta pozostaje na wolności. Udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać narkotyki. Pod fotografią pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Internauci podkreślają jak fatalną decyzją było, żeby kobieta nie została objęta aresztem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niemowlę zmarło po wypiciu mleka matki. Policja uznała to za nieumyślne spowodowanie śmierci
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

- Wiesz, że celowo nie skrzywdziłam naszej córki? - powiedziała kobieta do męża. 

Przyznała się do winy. Czeka teraz aż zapadnie wyrok. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
  4. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  5. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

źródło: popularne

Następny artykuł