Mama zrobiła córce zdjęcie tuż po przeprowadzce. Gdy później przyjrzała się zdjęciu, od razu zadzwoniła na policję

Mama zrobiła córce zdjęcie tuż po przeprowadzce. Gdy później przyjrzała się zdjęciu, od razu zadzwoniła na policję Źródło: Story King

Córka chciała się pochwalić znajomym swoim nowym domem, dlatego poprosiła mamę o zdjęcie w ogrodzie. Niedługo później przyjrzała się fotografii i zamarła z przerażenia. Rodzina natychmiast zabarykadowała się w domu i zadzwoniła na policję.

Córka bardzo tęskniła za swoimi znajomymi po przeprowadzce. Kiedy mama zrobiła jej zdjęcie w nowym ogrodzie, od razu udostępniła je swojej grupie przyjaciół. Chwilę później przyjrzała się fotografii i dostrzegła coś, co sprawiło, że zamarła z przerażenia. Natychmiast zadzwoniła na policję. Groziło jej wielkie niebezpieczeństwo.

Córka przyjrzała się swojemu zdjęciu z ogrodu i nagle zamarła z przerażenia

Sophia przeprowadziła się do pięknej willi w Teksasie, którą jej rodzice kupili w bardzo okazyjnej cenie. Dziewczyna tęskniła jednak za swoimi przyjaciółmi, którzy zostali w Minnesocie, skąd pochodziła rodzina. Pewnego dnia dziewczyna poprosiła mamę, by zrobiła jej zdjęcie w nowym ogrodzie, tuż przy egzotycznych bambusach, stanowiących jego największą ozdobę. Natychmiast wysłała fotografię do swoich znajomych. Chwilę później otrzymała niepokojący komentarz.

W ogrodzie willi znajdowała się tajemnicza ścieżka, z której nikt nie korzystał. Sąsiad poinformował rodzinę, że droga prowadzi do okolicznego więzienia. Wspomniał również, że niedawno zbiegli stamtąd dwaj groźni osadzeni, a policja nie zdołała ich jeszcze odnaleźć. Poprosił rodzinę, by uważała podczas spacerów po ogrodzie, ponieważ kilka dni wcześniej widział koło ich płotu podejrzanego mężczyznę, jednak było tak ciemno, że nie był w stanie zobaczyć, czy udało mu się przejść przez ogrodzenie.

Córka kobiety nie miała pojęcia, w jak groźnej sytuacji się znajdowała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dosłownie kilka chwil po tym, kiedy Sophie pokazała znajomym swoje zdjęcie z ogrodu, otrzymała dziwny komentarz. jedna z jej przyjaciółek zapytała, kim są upiorni ludzie, znajdujący się pomiędzy łodygami bambusa. Dopiero wtedy przerażona dziewczyna przyjrzała się zdjęciu i dostrzegła za sobą męskie sylwetki. Rodzina zabarykadowała się w domu i natychmiast zadzwoniła na policję.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się, IMGW wydało najwyższy stopień alarmu dla 2 województw. Żywioły uderzą z gigantyczną mocą
2. Wczesne objawy raka trzustki. Jeden z najgroźniejszych nowotworów

Zaalarmowani funkcjonariusze weszli na teren willi i po chwili zatrzymali zbiegów. Okazało się, że mężczyźni ukrywali się w ogrodzie rodziny, ponieważ za płotem wciąż kręciła się policja. Wcześniej służby informowały okolicznych mieszkańców o zagrożeniu, jednak rodzina nie dostała wiadomości ostrzegawczej, bo z powodu niedawnej przeprowadzki, nie zostali jeszcze wpisani do rejestru. Sophie odetchnęła z ulgą, kiedy przestępcy zostali ujęci. Nie mogła uwierzyć, że znajdowała się tak blisko groźnych przestępców.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natychmiast pozbędziesz się mszyc z roślin dzięki 1 łyżeczce sody oczyszczonej. Niebywały, bajecznie skuteczny wywar zrobisz z łatwością
  2. Robert Lewandowski został przyłapany z opatrunkiem na ręku. Zwykła ranka, czy poważna kontuzja? (FOTO)
  3. Fani wstrząśnięci, gwiazdor "Gogglebox" został napadnięty. Pokazał porażające nagranie, jego twarz wygląda fatalnie
  4. Porażająco szczere słowa Krzysztofa Cugowskiego o emeryturze. Łzy same cisną się do oczu
  5. Kobieta przez wiele miesięcy myślała, że jest w ciąży. Była w ogromnym błędzie, prawda zmrozi każdego
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Story King

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News