Córka
.
Klaudia Bochenek - 21 Stycznia 2020

Tragedia w polskim mieście, ojciec miał bezdusznie zaatakować córeczkę nożem. Zrobił jej wstrząsające rzeczy

Córka nigdy nie sądziła, że z rąk ojca spotka ją tak ogromna krzywda. Nie mieści się w głowie co musiała przeżywać, kiedy zobaczyła jak zbliża się do niej z nożem. Padał cios za ciosem, była przekonana, że umrze.

Córka porywczego ojca została cudem uratowana. W odpowiedniej chwili ktoś usłyszał jej rozpaczliwe krzyki. To, czego doświadczyła od ojca woła o pomstę do nieba. Prokuratura już prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Córka przeżywała koszmar, znajdując się sam na sam z ojcem. Musiała być operowana

20 stycznia późnym popołudniem w Dąbrowie Górniczej miało dojść do rodzinnego dramatu. Nieoficjalne źródła policyjne podają, że patrol został zadysponowany przez niepokojące zgłoszenie dziadków, którzy usłyszeli przerażające odgłosy z jednego z mieszkań. To właśnie tam miała znajdować się ich 6-letnia wnuczka. Ostatecznie okazało się, że zarówno kilkulatka jak i ojciec byli cali zakrwawieni, a także poważnie ranni.

Julia Wieniawa intymne zdjecieWrzucił do sieci intymne zdjęcie Julii Wieniawy. Internet się zagotowałCzytaj dalej

- Sześcioletnia dziewczynka miała kilka ran kłutych brzucha i kilkanaście ran szyi. Operacja trwała cztery godziny. Obecnie stan dziecka jest stabilny, nie ma zagrożenia dla życia - dla Polskiej Agencji Prasowej wypowiedział się rzecznik Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach Wojciech Gumułka.

Wstępne ustalenia policji są przerażające. Chciał zabić nie tylko córkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŻonaZ garażu dobiegały dziwne hałasy. Kiedy żona poszła tam i poznała sekret męża, polały się łzyCzytaj dalej

Ojciec zaatakował swoją córkę nożem. Dźgał na oślep, w głowę, szyję, brzuch, ramiona. Zdecydowanie chciał ją zabić. Przeprowadzone zostaną również testy, które mają stwierdzić, czy w chwili "szału" był pod wpływem środków odurzających.

- Zostało wszczęte śledztwo w kierunku usiłowania zabójstwa - potwierdziła szefowa Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Górniczej, prokurator Luiza Trela.

Dzisiaj grzeje:

1. Napad na polskich turystów za granicą. Przestępcy weszli do autokaru
2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

3. Na "Kuchenne Rewolucje" padł cień żałoby, nie zyją juz dwie osoby. Wydarzenia z przeszłości smucą do dziś

Na tę chwilę prokurator mówi, że dywagowanie nad motywami i powodami napaści na córkę może być zbyt pochopne. Należy zebrać cały materiał dowodowy i go przeanalizować. Jedną z hipotez, którą postawili śledczy jest ta, że ojciec chciał najpierw zabić córkę, a potem siebie. Byłoby to tak zwane rozszerzone samobójstwo. Kiedy będzie można przesłuchać mężczyznę, wszystko stanie się jasne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Mało kto wie, po co jest otwór w zawleczkach napojów w puszkach. Mają niezwykłe zastosowanie
  4. Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco
  5. Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie

Psy i inne zwierzętaWygląda jak groźny wilk. Aż trudno uwierzyć, z kim się przyjaźniCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News